Wrocław
Polska

Firma Medipe jest prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku z siedzibą we Wrocławiu, która specjalizuje się w świadczeniu usług w sektorze medycznego. Medical Care Staffing wywodzi się ze spółki kapitałowej posiadającej ponad 10-letnie doświadczenie na rynku europejskim w zakresie rekrutacji.  Naszym atutem jest ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu personelu na terenie Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Pomagamy w ten sposób pracodawcom uzupełniać braki kadrowe, oferując pracę dla lekarzy, pielęgniarek oraz osób do opieki nad osobami starszymi.
Postaw na swój rozwój zawodowy – zgłoś się do nas!
Praktykant/ka w Dziale Rekrutacji
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • wsparcie konsultantów przy projektach rekrutacyjnych (m.in. selekcja aplikacji, aktualizacja bazy danych, przeprowadzanie telefonicznych rozmów z kandydatami)
  • aktywne poszukiwanie kandydatów, budowanie baz oraz prowadzenie wywiadu telefonicznego
  • zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • wsparcie w bieżących pracach oddziału
Wymagania:
  • zainteresowanie zagadnieniami z obszaru HR
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność, sumienność
  • bardzo dobra obsługa komputera (MS Office)
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Dziale Rekrutacji
  • 6 miesięczną bezpłatną praktykę
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach Medipe
  • możliwość poznania rynku pracy i aktywnego udziału w realizowanych przedsięwzięciach
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@medipe.com

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 ze zm."