ZADBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO!

MEDIPE to firma godna zaufania. Dbamy o komfort oraz bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów, o czym świadczą liczne certyfikaty.

Pragniemy, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie.

SAO

Sekcja Agencji Opieki (SAO) to organizacja zrzeszająca firmy z branży opiekuńczej, działająca w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ). SAO została utworzona 2 grudnia 2010 r. mocą uchwały Zarządu SAZ. Otrzymała status komisji będącej ciałem doradczym i opiniodawczym w zakresie działalności agencji zatrudnienia realizujących usługi opiekuńcze nad osobami starszymi. SAO została utworzona, aby stworzyć legalny rynek…

WIĘCEJ >>

SAZ

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ) to branżowa organizacja pracodawców. Od ośmiu lat zrzeszająca firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu wybranych usług HR: rekrutacji do pracy w kraju i za granicą na różne szczeble organizacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej i outsourcingu. Celem organizacji jest nie tylko wspomaganie i reprezentowanie członków oraz budowanie dobrego wizerunku branży, ale również kreowanie właściwego…

WIĘCEJ >>

ISO

Firma Medipe wdrożyła normę ISO 9001:2008. Do głównych wymagań normy ISO 9001:2008 należy:

  • wprowadzenie nadzoru nad dokumentacją i zapisami
  • zaangażowanie kierownictwa w budowanie systemu zarządzania jakością
  • usystematyzowanie zarządzania zasobami
  • ustanowienie procesów realizacji wyrobu
  • dokonywanie systematycznych pomiarów (zadowolenia klienta, usług, procesów)

FIRMA GODNA ZAUFANIA

MEDIPE zostało wyróżnione Certyfikatem “Firma Godna Zaufania“, który przyznawany jest przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, w porozumieniu z Poznańską Wyższą Szkołą Biznesu oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN. ️Zostaliśmy wyróżnieni jako firma rzetelna, godna zaufania i świadcząca usługi na najwyższym poziomie.

PRZYJAZNA REKRUTACJA

Dołączyliśmy do Koalicji firm na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. W MEDIPE szanujemy osoby, które zgłaszają się do nas w sprawie pracy, doceniamy ich czas i zaangażowanie. Jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami i na bieżąco informujemy ich o możliwościach współpracy.
Opinie Opiekunek i Opiekunów, którzy z nami wyjeżdżają, a także pracowników firmy są dla nas bardzo ważne. Dlatego regularnie przeprowadzamy ankiety badające satysfakcję ze współpracy i skrupulatnie analizujemy wyniki, starając się stale podnosić sobie poprzeczkę. Przestrzegamy też zasad zawartych w Kodeksie Dobrych Praktyk w Rekrutacji, co potwierdza wyróżnienie certyfikatem Przyjaznej Rekrutacji.

QSBB TÜV RHEINLAND

Medipe zostało wyróżnione jednym z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych wyróżnień na świecie – certyfikatem zapewnienia jakości QSBB TÜV Rheinland. Potwierdza on jakość pełnionej opieki nad osobami niesamodzielnymi.
Działania agencji, jakie są brane pod uwagę podczas przyznawania certyfikatu, koncentrują się na czterech obszarach: zarządzanie działalnością, organizacja świadczenia opieki, obsługa i informowanie klienta oraz zapewnienie kompetencji personelu. Są to obszary istotne pod względem spełniania wymogów klientów oraz prawnych rozporządzeń dotyczących zakresu opieki nad osobami niesamodzielnymi.