SZUKASZ PRACY? DOŁĄCZ DO NAS!

Lider zespołu koordynacji (Wrocław)

Twoje zadania i obowiązki to m.in.:
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem (inicjowanie i realizowanie działań zwiększających efektywność pracy zespołu),
  • Obsługa kontraktów zgodnie ze standardami firmy,
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych, w tym zaangażowanie w projekty międzydziałowe,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, obsługa zapytań i negocjowanie warunków współpracy,
  • Współpraca przy opracowywaniu treści materiałów marketingowych wykorzystywanych do działań sprzedażowych,
  • Przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych.
Oferujemy:
  • Ambitne wyzwania i realny wpływ na rozwój firmy,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę i atrakcyjny system premiowy,
  • Szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje,
  • Pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie do Karty MultiSport oraz opieki medycznej,
  • Wiele inicjatyw organizowanych dla pracowników m.in.: akcje sportowe, integracyjne, Wigilia firmowa, atrakcyjne benefity dla dzieci pracowników,
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.
Oczekujemy:
  • Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego w mowie i piśmie (poziom min. B2) - warunek konieczny,
  • Doświadczenia w pracy związanej z minimum jednym z obszarów: zarządzanie zespołem, współpraca z klientami biznesowymi, sprzedaż, negocjacje,
  • Inicjatywy, samodzielności i wytrwałości w osiąganiu założonych celów, również pod presją czasu i zmieniających się sytuacji,
  • Umiejętności ustalania priorytetów i efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu
  • Umiejętności analizowania i wyciągania wniosków,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Znajomości obsługi oprogramowania z pakietu MS Office.
Atutami będą:
  • Znajomość dodatkowych języków obcych
  • Znajomość branży opiekuńczej.
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez: MM sp. z o.o., Medipe sp. z o.o., Medipe Clinic sp. z o.o., Medipe Europe sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy, iż wyżej wymienione podmioty marki Medipe będą mogły je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody.

(prosimy o wybranie spółki prowadzącej rekrutację na którą Pani/Pan aplikuje)

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych spółkom pod marką Medipe: MM Sp. z o.o., Medipe Sp. z o.o., Medipe Clinic sp. z o.o, Medipe Europe Sp. z o.o. w celach przyszłych rekrutacji prowadzonych przez te spółki i dotyczących innych stanowisk oraz zgadzam się na kontaktowanie się ze mną w tym celu przez te spółki.

PRACUJ Z NAMI!

Aby aplikować, wypełnij formularz

IMIĘ*
NAZWISKO*
NR TELEFONU*
ADRES E-MAIL
WIADOMOŚĆ

ZAŁĄCZNIKI:

* Pola obowiązkoweREGULAMIN
Klauzula informacyjna do zgody na przetwarzanie danych
  • sao
  • saz
  • iso