SZUKASZ PRACY? DOŁĄCZ DO NAS!

Konsultant ds. sprzedaży z j. niemieckim
(Wrocław)

  • Bardzo dobrze znasz język niemiecki w mowie i piśmie - warunek konieczny,
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne poparte sukcesami,
  • Inicjatywa, samodzielność i wytrwałość w osiąganiu założonych celów to Twoje mocne strony,
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym współpracy z klientami biznesowymi,
  • Znasz obsługę oprogramowania z pakietu MS Office.
Twoje zadania i obowiązki to m.in.:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w krajach niemieckojęzycznych,
  • Rozwijanie współpracy z bieżącymi klientami
  • Przygotowywanie raportów.
  • Przygotowywanie ofert, obsługa zapytań i negocjowanie warunków współpracy.
Oferujemy:
  • Ambitne wyzwania i realny wpływ na rozwój firmy,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę i atrakcyjny system premiowy,
  • Pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie do Karty MultiSport oraz opieki medycznej,
  • Wiele inicjatyw organizowanych dla pracowników m.in.: akcje sportowe, integracyjne, Wigilia firmowa, atrakcyjne benefity dla dzieci pracowników, dostęp do biblioteczki firmowej.
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza obok.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
„Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE HR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236 a, NIP 8943073235 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji, jak i rekrutacji późniejszych).”

PRACUJ Z NAMI!

Aby aplikować, wypełnij formularz

IMIĘ*
NAZWISKO*
NR TELEFONU*
ADRES E-MAIL
WIADOMOŚĆ

ZAŁĄCZNIKI:

* Pola obowiązkowe
  • sao
  • saz
  • iso