Pracujemy z pasją

Zespół MEDIPE to przede wszystkim ludzie, którzy rozumieją potrzeby Opiekunek i Opiekunów. Wielu z nas pracowało wcześniej jako Opiekunowie i pielęgniarki w Niemczech lub w Polsce. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu rozumiemy potrzeby osób, które zatrudniamy. Jesteśmy po to, by ułatwić Opiekunkom i Opiekunom pracę przy opiece nad seniorami w Niemczech.

zespół medipe

Dział rekrutacji

Konsultanci, którzy tworzą Dział Rekrutacji w MEDIPE, to zespół profesjonalistów, z którymi Opiekunki i Opiekunowie nawiązują pierwszy kontakt. Przed podjęciem współpracy to właśnie oni udzielą wszelkich informacji dotyczących charakteru pracy, warunków zatrudnienia oraz przedstawią kolejne etapy rekrutacji, które poprzedzą wyjazd do Niemiec. Można nas spotkać w całej Polsce – mamy biura w większości dużych miast – adresy znajdziesz w zakładce KONTAKT. Pracowników Działu Rekrutacji można spotkać też na licznych spotkaniach informacyjnych, na targach pracy oraz podczas rekrutacji terenowych.

Dział koordynacji

Jednym z naszych priorytetów jest indywidualne podejście, dlatego oferty pracy starannie dobieramy do preferencji i kompetencji Opiekunek i Opiekunów. Zarówno podczas pracy w Niemczech, jak i w czasie pauzy w Polsce, służymy pomocą i wsparciem – jesteśmy w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym. Staramy się reagować na każdy problem sygnalizowany przez Was. Dla swoich Pracowników jesteśmy dostępni również pod numerem alarmowym – 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

nasz zespół

Dział szkoleń

Zależy nam, żeby każdy miał szansę na wyjazd do pracy przy opiece nad seniorem w Niemczech, dlatego regularnie organizujemy kursy języka niemieckiego oraz szkolenia opiekuńcze. Rozwój i podnoszenie kwalifikacji jest bardzo istotne –
kształcimy zarówno Opiekunki i Opiekunów, jak i siebie. Każdy z nas uczestniczy w zajęciach prowadzonych m.in. przez doświadczone pielęgniarki, które opowiadają nam m.in. o chorobach senioralnych oraz o opiece nad starszymi. Wiele uczymy się również od Opiekunek i Opiekunów, którzy z nami współpracują, w związku z tym liczymy na wszelkie sugestie i opinie z Waszej strony.

Kapitał ludzki jest dla nas najważniejszy. Wciąż się rozwijamy i potrzebujemy kolejnych pracowników.
Sprawdź aktualne oferty pracy w zakładce KARIERA.

  • sao
  • saz
  • iso