Praca przy opiece osób starszych w Niemczech

Co słychać?

Znajdź nas, polub nas, bądź na bieżąco!

Zgłoś się do nas – oddzwonimy!

Wypełnij formularz. Znajdziemy dla Ciebie pracę!

IMIĘ*
NAZWISKO*
NR TELEFONU*
ADRES E-MAIL
WOJEWÓDZTWO
*Pola obowiązkoweREGULAMIN

**Zgoda rekrutacyjna  TAK

 TAK Zgoda na marketing email

 TAK Zgoda na marketing SMS/MMS

Klauzula informacyjna do zgody na przetwarzanie danych ZOBACZ TREŚĆ

**Zaznaczenie zgody jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Oferty
pracy

Wybierz ofertę dla siebie!

ikona31

Pilne zlecenie

ładuję...
proszę czekać

WYJAZD OD ...
OKRES: ...

sprawdzone zlecenie

Zastępstwo

ładuję...
proszę czekać

WYJAZD OD ...
OKRES: ...

nowe miejsce

Nowe miejsce

ładuję...
proszę czekać

WYJAZD OD ...
OKRES: ...

            NIE ZNASZ NIEMIECKIEGO?

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Wypełnij formularz i podnieś swoje kwalifikacje!

IMIĘ*
NAZWISKO*
NR TELEFONU*
E-MAIL
WOJEWÓDZTWO
* Pola obowiązkoweREGULAMIN
**Zgoda na przedstawienie oferty szkoleniowej TAK
Zgoda na marketing email TAK
Zgoda na marketing SMS/MMS TAK
Klauzula informacyjna do zgody na przetwarzanie danych ZOBACZ TREŚĆ
**Zaznaczenie zgody jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Aktualności

Współpracując z MEDIPE możesz uczestniczyć w wielu ciekawych wydarzeniach. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestaw najświeższych informacji. Sprawdź, co nowego u nas słychać. Bądź z nami na bieżąco!

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Opieka nad osobą starszą, zwłaszcza za granicą, to wymagające, ale także bardzo rozwijające oraz dobrze płatne zajęcie. Z tego właśnie powodu coraz więcej kobiet decyduje się na wyjazd do pracy w charakterze Opiekunki. Zastanawiasz się, czy Opiekunka osób starszych to zajęcie dla Ciebie? Niemcy to miejsce, gdzie chciałabyś pracować? Sięgnij po wyjątkową ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy! Nasze doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku to gwarancja Twojej bezpiecznej pracy, komfortu oraz satysfakcji z uzyskiwanego wynagrodzenia. Proponujemy szeroki wybór ofert pracy, spośród których z pewnością wybierzesz tę, która w pełni odpowiadać będzie Twoim oczekiwaniom.

Opiekunka osób starszych – Niemcy

Korzystając z naszych usług, zyskujesz gwarancję bezpiecznej, legalnej pracy i atrakcyjnego wynagrodzenia. Jakie jeszcze korzyści przynosi współpraca z Medipe? Jednym z naszych najważniejszych atutów jest doskonała znajomość atmosfery i specyfiki kraju, jakim są Niemcy oraz charakteru pracy Opiekunki osoby starszej. Większość naszego zespołu ma doświadczenie w tym zawodzie, dzięki czemu rozumiemy potrzeby Opiekunek oraz ewentualne problemy, z którymi mogą się spotkać podczas zagranicznego kontraktu. Opiekunka osób starszych to wymagające zajęcie, jednak zapewnimy Cię, że z naszym wsparciem okaże się ono zdecydowanie prostsze, a przy tym rozwijające i wzbogacające o ciekawe doświadczenia.
Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć nie tylko na przejrzyste warunki zatrudnienia, ale także na dodatkowe szkolenia oraz związane z nimi awanse. Proponujemy:
• kursy języka niemieckiego,
• konwersacje językowe podnoszące kompetencje Opiekunek w tym zakresie,
• szkolenia opiekuńcze,
a także wsparcie w przygotowaniach i organizacji wyjazdu.
W Medipe doceniamy Twoje doświadczenie. Jeśli posiadasz umiejętności niezbędne do pracy Opiekunki, jednak nie znasz języka niemieckiego, możesz po prostu skorzystać z naszej szerokiej oferty kursów i szkoleń.

Opieka nad osobą starszą w Niemczech – stabilna praca, ubezpieczenie, wsparcie

Oczywiście stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego to niejedyne zalety pracy jako Opiekunka dla seniora w Medipe. Gwarantujemy ubezpieczenie zdrowotne, dbamy o transport dla Opiekunek, a także zapewniamy stały kontakt z koordynatorem. Dzięki taki rozwiązaniom zyskujesz, obok atrakcyjnego wynagrodzenia za pracę, także spokój, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dokładamy starań, aby opieka nad osobami starszymi w Niemczech była dla naszych Opiekunek satysfakcjonującym zajęciem.

Opieka nad osobą starszą z Medipe to praca dopasowana do Twoich wymagań

W Medipe zależy nam na zadowoleniu współpracujących z nami Opiekunek, dlatego zlecenia staramy się dopasowywać do ich potrzeb i oczekiwań. Można zatem wybrać nie tylko miasto, ale także płeć swojego przyszłego podopiecznego, czas trwania zlecenia oraz oczekiwaną stawkę wynagrodzenia. Tego rodzaju kryteria staramy się uwzględniać już na etapie rekrutacji, która w Medipe przebiega w pełni profesjonalnie oraz z szacunkiem dla Twojego czasu.
Jeżeli interesuje Cię wyjazd oraz opieka nad osobą starszą w Niemczech, zapraszamy do kontaktu! Możesz zgłosić się poprzez stronę internetową lub w jednym z naszych biur, które znajdują się w niemal każdym większym mieście w kraju.