Sprawdź jakie to proste!

Prezentujemy kolejne etapy rekrutacji. Dzięki nim dowiesz się, co musisz wiedzieć i jakie warunki spełniać, żeby podjąć współpracę z MEDIPE.

Wyjazd do pracy za granicą nie jest prostą decyzją. Pamiętaj jednak, że zawsze chętnie Ci pomożemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

W momencie, kiedy zdecydujesz się już na współpracę z MEDIPE, zorganizujemy transport i przedstawimy Ci konkretną propozycję dojazdu do miejsca zatrudnienia. Będąc na zleceniu jesteś w stałym kontakcie z koordynatorem. Podczas wyjazdu jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Chcemy, aby kontakt z nami był dla Ciebie wygodny, dlatego możesz zarówno zadzwonić, wysłać SMS, jak i porozmawiać za pośrednictwem chatu.

Zadzwoń pod numer
71 377 88 88 lub
wyślij SMS o treści „Opieka”
pod numer 600 020 315
Oddzwonimy!
tabzgloszenie

Zgłoś się do Medipe

Możesz wybrać najodpowiedniejszy dla Ciebie sposób
aplikowania do Medipe:

tabrozmowa

Rozmowa telefoniczna lub kontakt osobisty

Nasi konsultanci przedstawią Tobie informacje, dotyczące warunków współpracy z Medipe. Dowiesz się na jakich zasadach podpisywana jest umowa, i jakie kryteria należy spełnić, by przystąpić do procesu rekrutacji.

Podczas tego etapu zostaniesz poproszona/y o podanie następujących informacji:

 • imię i nazwisko
 • e-mail kontaktowy
 • telefon kontaktowy
 • data urodzenia
 • miejsce zamieszkania
 • fakt posiadania prawa jazdy
 • poziom wykształcenia
 • podanie terminu rozpoczęcia pracy (w tym określenie dyspozycyjności)
 • szczegółowy opis doświadczenia w opiece

Pamiętaj aby na spotkanie zabrać ze sobą:

 • dowód osobisty
 • numer konta bankowego
 • zdjęcie
 • zaświadczenia o ukończonych kursach, certyfikaty, dyplomy
 • referencje

Podczas rekrutacji w biurze zostanie Ci zrobione zdjęcie do niemieckiego formularza rekrutacyjnego lub nagrany krótki film w postaci CV. Pamiętaj, aby w tym celu odpowiednio się ubrać. Zalecamy schludny strój, np. koszulę z kołnierzem i marynarkę.

Wytyczne do zdjęcia profilowego znajdziesz TUTAJ

Pamiętaj! Im bardziej profesjonalnie się przygotujesz do rozmowy rekrutacyjnej, tym większe szanse, że otrzymasz dane zlecenie.

tabweryfik

Rozmowa w języku niemieckim

Po wstępnym procesie rekrutacji, nasz konsultant umówi Cię na rozmowę telefoniczną w języku niemieckim w dogodnym dla Ciebie terminie. Będziesz mieć czas na powtórzenie słówek i przygotowanie się do rozmowy. Po sprawdzeniu znajomości języka, będziemy mogli przedstawić Tobie odpowiednie zlecenie.

Jeśli Twoja znajomość języka niemieckiego okaże się niewystarczająca, zapraszamy na kursy języka niemieckiego organizowane przez MEDIPE w całej Polsce.

Propozycja pracy

PRZEDSTAWIENIE OFERTY

Na podstawie danych uzupełnionych w formularzu, poziomu znajomości języka niemieckiego oraz przebiegu rozmowy rekrutacyjnej, przedstawimy Ci ofertę pracy zgodną z Twoimi kwalifikacjami i wymaganiami. Zostanie przedstawiony Tobie dokładny opis podopiecznego, termin wyjazdu, stawka oraz warunki mieszkaniowe.

PRZEDSTAWIENIE PROFILU RODZINIE

Po zaakceptowaniu oferty, wyślemy Twój profil do akceptacji zagranicznej rodzinie. W przypadku potwierdzenia ze strony rodziny, przygotowujemy umowę i wysyłamy ją do Ciebie na wskazany wcześniej adres. Po otrzymaniu umowy, należy ją podpisać i wysłać do siedziby firmy na adres: MEDIPE sp. z o.o. ul. Strzegomska 236 A, 54-432 Wrocław lub dostarczyć osobiście do naszego biura we Wrocławiu.

tabpodroz

Podróż i zlecenie

Podróż na zlecenie

Pracując z Medipe nie musisz martwić się o koszty i organizację podróży na zlecenie i z powrotem.
Nasz Dział Transportu kompleksowo zorganizuje najbardziej dogodny dla Ciebie transport. Jeśli na miejscu zlecenia pojawi się jakiś problem, zgłoś go bezpośrednio do swojego koordynatora. Z pewnością znajdziemy dogodne rozwiązanie. Pracując na umowie możesz czuć się bezpiecznie!

Praca w Niemczech

Ostatni etap to praca przy opiece nad seniorem  w Niemczech. W tym czasie zawsze jesteśmy z Tobą w kontakcie – zależy nam, żebyś czuł/a się bezpiecznie i komfortowo.