KURSY J. NIEMIECKIEGO I SZKOLENIA – ZOBACZ JAK SZKOLIMY

Kursy i szkolenia z MEDIPE ukończyło ponad 700 zadowolonych Opiekunek.
Dołącz do nich już dziś!

MEDIPE od ponad 4 lat z powodzeniem organizuje stacjonarne kursy j. niemieckiego i szkolenia dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych. Zapewniamy wartościowe materiały do nauki, w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a przede wszystkim spotkania z profesjonalnymi lektorami i trenerami, którzy służą swoim wsparciem i doświadczeniem.

Potwierdzeniem jakości prowadzonych kursów i szkoleń są wyniki ankiet prowadzonych regularnie wśród uczestników oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02/00157/2017

Jak zapisać się na kurs?

pin01

ODWIEDŹ NAS

W BIURZE

ikona11-1

WYPEŁNIJ

FORMULARZ

OPINIE O KURSACH

SPOSÓB PRZEKAZYWANIA WIEDZY PRZEZ LEKTORA

87%

ANKIETOWANYCH WYBRAŁO ODPOWIEDŹ:

„Bardzo mi odpowiada”

 

WARUNKI,
W JAKICH PROWADZONE SĄ ZAJĘCIA

88%

POZYTYWNA OCENA WARUNKÓW

 

ORGANIZACJA KURSU

96%

POZYTYWNA OCENA JAKOŚCI OBSŁUGI

FORMA
PROWADZENIA
ZAJĘĆ

ODPOWIEDNIA ILOŚĆ ĆWICZEŃ

92%

ODPOWIEDNIA ILOŚĆ KONWERSACJI

90%

ODPOWIEDNIA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

98%

ODPOWIEDNI PROGRAM KURSU

96%

98,8%

Uczestników poleca nasze kursy

cudzyslow-1

Uważam, że kurs nauki podstaw języka niemieckiego był przeprowadzony profesjonalnie. Prowadząca kurs przekazała wiedzę bardzo przystępnie i zrozumiale. To czego nauczyłam się na kursie pozwoli mi swobodnie wykonywać pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Krystyna z Wrocławia

cudzyslow-1

Kurs organizowany przez firmę MEDIPE pozwolił mi zrozumieć i nauczyć się podstaw języka niemieckiego. Pani lektor usystematyzowała wiedzę jaką posiadałam oraz przekazuje nam wiedzę w sposób bardzo przyswajalny. Jestem
bardzo zadowolona z tego że byłam uczestnikiem tego kursu.

Mariola z Katowic

cudzyslow-1

Uważam, ze czas spędzony na kursie języka niemieckiego był dla mnie pozytywnym doświadczeniem. Poziom kursantów jest wyrównany co mobilizowało mnie do nauki. Lektor odpowiadał na każde pytanie, bardzo dobrze tłumaczył, otrzymywałam profesjonalną i wyczerpującą odpowiedź. Nie wstydziłam się przyznać do swojej niewiedzy. Jestem bardzo zadowolona, polecam każdemu!

Marzena ze Szczecina

cudzyslow-1

Kurs języka niemieckiego oceniam pozytywnie. Program ciekawy, materiały dobrze przegotowane. Osoba prowadząca zajęcia bardzo dobre przygotowania zarówno praktycznie jak i teoretycznie, potrafi bardzo dobrze, dokładnie w sposób interesujący przekazać uczestnikom wiedzę. Jestem bardzo zadowolona z kursu zorganizowanego przez firmę MEDIPE.

Katarzyna z Krakowa

cudzyslow-1

Panująca atmosfera sprzyjała otwartej komunikacji i współpracy podczas nauki języka. Wiedza oraz profesjonalny sposób prowadzenia zajęć – to cechy naszej lektor. Myślę, że mogę polecić naukę innym, którzy chcą uczyć się języka niemieckiego, kurs pomoże i pozwoli mi na wykonywanie pracy w Niemczech jako opiekunka.

Andrzej z Rzeszowa

Współpraca:

BF