ZADBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO!

MEDIPE to firma godna zaufania. Dbamy o komfort oraz bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów, o czym świadczą liczne certyfikaty.

Pragniemy, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie.

291_Medipe_sao_2020-12-31_sao kolor 561 x 184 copy

SAO

Sekcja Agencji Opieki (SAO) to organizacja zrzeszająca firmy z branży opiekuńczej, działająca w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ). SAO została utworzona 2 grudnia 2010 r. mocą uchwały Zarządu SAZ. Otrzymała status komisji będącej ciałem doradczym i opiniodawczym w zakresie działalności agencji zatrudnienia realizujących usługi opiekuńcze nad osobami starszymi. SAO została utworzona, aby stworzyć legalny rynek…

WIĘCEJ >>

SAZ

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ) to branżowa organizacja pracodawców. Od ośmiu lat zrzeszająca firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu wybranych usług HR: rekrutacji do pracy w kraju i za granicą na różne szczeble organizacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej i outsourcingu. Celem organizacji jest nie tylko wspomaganie i reprezentowanie członków oraz budowanie dobrego wizerunku branży, ale również kreowanie właściwego…

WIĘCEJ >>

   saz-min

FIRMA GODNA ZAUFANIA

MEDIPE zostało wyróżnione Certyfikatem “Firma Godna Zaufania“, który przyznawany jest przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, w porozumieniu z Poznańską Wyższą Szkołą Biznesu oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN. ️Zostaliśmy wyróżnieni jako firma rzetelna, godna zaufania i świadcząca usługi na najwyższym poziomie.

QSBB TÜV RHEINLAND

Medipe zostało wyróżnione jednym z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych wyróżnień na świecie – certyfikatem zapewnienia jakości QSBB TÜV Rheinland. Potwierdza on jakość pełnionej opieki nad osobami niesamodzielnymi.
Działania agencji, jakie są brane pod uwagę podczas przyznawania certyfikatu, koncentrują się na czterech obszarach: zarządzanie działalnością, organizacja świadczenia opieki, obsługa i informowanie klienta oraz zapewnienie kompetencji personelu. Są to obszary istotne pod względem spełniania wymogów klientów oraz prawnych rozporządzeń dotyczących zakresu opieki nad osobami niesamodzielnymi.

PRZYJAZNA REKRUTACJA

Dołączyliśmy do Koalicji firm na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. W MEDIPE szanujemy osoby, które zgłaszają się do nas w sprawie pracy, doceniamy ich czas i zaangażowanie. Jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami i na bieżąco informujemy ich o możliwościach współpracy.
Opinie Opiekunek i Opiekunów, którzy z nami wyjeżdżają, a także pracowników firmy są dla nas bardzo ważne. Dlatego regularnie przeprowadzamy ankiety badające satysfakcję ze współpracy i skrupulatnie analizujemy wyniki, starając się stale podnosić sobie poprzeczkę. Przestrzegamy też zasad zawartych w Kodeksie Dobrych Praktyk w Rekrutacji, co potwierdza wyróżnienie certyfikatem Przyjaznej Rekrutacji.