Satysfakcja z pracy w Medipe

Na zadowolenie z pracy Opiekunek i Opiekunów wpływa wiele czynników. Dokładamy wszelkich starań, żeby współpraca z nami była przyjemna, dlatego staramy się dobierać zlecenia do Twoich preferencji i wymagań finansowych. Pamiętaj, że nie zawsze mamy wpływ na relację z podopiecznym, ale możesz zadzwonić do swojego koordynatora, który będzie dążył do rozwiązania niedogodnej lub konfliktowej sytuacji.

CO OPIEKUNOWIE CENIĄ
W SWOJEJ PRACY?

Zapytaliśmy współpracujących z nami Opiekunów i Opiekunki, co jest dla nich najważniejsze w pracy, którą wykonują. Poniżej przedstawiamy wyniki ankiety.

WYSOKIE WYNAGRODZENIE

88%

STAŁY KONTAKT Z KOORDYNATOREM

83%

DOBRE RELACJE Z PODOPIECZNYM

80%

LEGALNE ZATRUDNIENIE I SKŁADKI ZUS

79%

WASZE OPINIE O MEDIPE

Stefania Świstek

Opiekunka osób starszych MEDIPE

Z Medipe współpracuję od pięciu lat. To solidna firma, która dba o opiekunki podczas wykonywania usług pielęgnacyjnych poza granicami Polski. W razie potrzeby koordynator jest zawsze do dyspozycji opiekunki i pomaga znaleźć zadowalające każdą stronę rozwiązanie problemu. Poza tym Medipe organizuje nieodpłatne szkolenia, z zakresu udzielania pierwszej pomocy lub opieki nad leżącym pacjentem z elementami transferu. Sama skorzystałam z tych szkoleń. Na blogu Medipe udostępnione są również nieodpłatnie lekcje języka niemieckiego ze słownictwem dotyczącym różnych sytuacji w życiu codziennym.

 

Beata Grewling

Opiekunka osób starszych MEDIPE

Współpracę z firmą Medipe wspominam pozytywnie. Kiedy przygotowywałam się do wyjazdu, otrzymałam wszystkie potrzebne informacje. Na miejscu w Niemczech wystarczył sms z prośbą o kontakt, a koordynator zaraz oddzwaniał. Wyjazd do Niemiec zapamiętam jak najlepiej. Byłam opiekunką u bardzo ciepłej i serdecznej osoby, która przyjęła mnie do swojego domu jak członka rodziny. Otrzymałam dużo serdeczności od sąsiadów i od dzieci mojej podopiecznej. Bardzo zżyłyśmy się ze starszą Panią. Była dla mnie kimś bardzo bliskim.

Na pewno będę polecać współpracę z firmą Medipe innym moim znajomym.

Na miejscu w Niemczech wystarczył sms z prośbą o kontakt, a koordynator zaraz oddzwaniał.

Arleta Skrobiś

Opiekunka osób starszych MEDIPE

Dzięki współpracy z Medipe miałam możliwość uczestniczyć w kursie języka niemieckiego, który odbywał się we Wrocławiu, przy ulicy Gajowickiej. Do kursu nie mam żadnych zastrzeżeń. Kurs językowy, który odbywał się w soboty oraz niedziele przez dwa miesiące, nie kolidował mi z codziennymi obowiązkami.

Lektorka, pani Magda jest osobą otwartą i uśmiechniętą. Rozumiała moje problemy z nauką języka i wspierała mnie.

Kurs językowy, który odbywał się w soboty oraz niedziele przez dwa miesiące, nie kolidował mi z codziennymi obowiązkami.

Irena Horańska

Opiekunka osób starszych MEDIPE

Kurs języka niemieckiego uważam za bardzo pomocny i dobrze zorganizowany. Kurs poprowadziła Pani Magda, która wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Na każde zajęcia przychodziłam z przyjemnością.

Kurs języka niemieckiego uważam za bardzo pomocny i dobrze zorganizowany.

Maria Majchrzak

Opiekunka osób starszych MEDIPE

Kurs języka niemieckiego oceniam bardzo pozytywnie, pomimo, że dojeżdżałam w każdy weekend ok. 200 km do Wrocławia. Pani Magda, która prowadziła kurs wykładała zajęcia bardzo zrozumiale i przejrzyście. Uważam także, że jest bardzo miłą osobą. Podobnie oceniam uczestniczki kursu, to były bardzo sympatyczne i pomocne Panie.

Kurs pozwolił mi na naukę języka w stopniu podstawowym.

Pani Magda, która prowadziła kurs wykładała zajęcia bardzo zrozumiale i przejrzyście.