A co, jeśli święta zależałyby od Ciebie?

Wielu z nas nie myśli jeszcze o świętach Bożego Narodzenia. Ale są ludzie, którzy już teraz mają je w głowie i wcale nie chodzi o niecierpliwe oczekiwanie. Martwią się, bo święta oznaczają dla nich głównie samotność. O kim mowa? O starszych osobach, które z różnych względów nie mogą liczyć na obecność rodziny i bliskich. A w święta to dotyka najmocniej.

Na szczęście są też wspaniałe osoby, które już teraz wiedzą, że w święta dotrzymają towarzystwa i otoczą opieką Seniorów w Niemczech. Mamy oczywiście na myśli Opiekunki Medipe, nasze Superbohaterki, których znakiem rozpoznawczym jest wielka empatia, wyrozumiałość i cierpliwość. To dzięki ich obecności na twarzach wielu starszych osób w wigilijny wieczór pojawi się uśmiech.

Święta samotnych Seniorów zależą też od Ciebie.

Bardzo doceniamy pracę naszych Opiekunek w tak szczególnym okresie. Wiemy, że często wymaga to poświęcenia i zrezygnowania z towarzystwa własnej rodziny. Ale wiemy też, że chęć niesienia pomocy innym jest dla Pań z naszej drużyny dużo ważniejsza.

Dlatego jako podziękowanie przygotowaliśmy za pracę w okresie świątecznym specjalną premię aż 400 EURO!

Szczegóły i regulamin przyznawania premii dostępny jest tutaj: Regulamin premii

Wyjeżdżając z Medipe do pracy przy opiece osób starszych w Niemczech można zarobić nawet 1600 EURO miesięcznie. Do tego w okresie świątecznym oferujemy premię 400 EURO. Aby z nami wyjechać konieczna jest znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece.

Też już podjęłaś decyzję o wyjeździe w czasie świąt? A może masz jeszcze jakieś pytania?

Zachęcamy do kontaktu:

???? 71 377 88 88
????
???? www.medipe.pl

Oferty pracy znajdziesz tutaj.