O Medipe

MEDIPE od 10 lat otacza opieką oraz oferuje legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Jako agencja pośrednictwa pracy o ugruntowanej pozycji w branży działamy także w innych krajach – mamy oddziały w Bułgarii i Rumunii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zagwarantować sprawdzone zlecenia oraz profesjonalne wsparcie dla Opiekunek w zakresie pozyskania pracy oraz organizacji wyjazdu.

Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o pracy za granicą bywa niezwykle trudne, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by współpraca z MEDIPE przebiegała sprawnie i owocnie. Naszym celem jest aktywne współtworzenie i poprawa jakości rynku pracy w Polsce, jak i za granicą. Pracujemy z ludźmi i dla ludzi.

Gwarantujemy

Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

Zorganizowany transport „od drzwi
do drzwi”

Darmowe testy na Covid

Zakwaterowanie
na miejscu

Formalności załatwiane on-line

Całodobowy kontakt
z koordynatorem

Legalne zatrudnienie
oraz wysokie zarobki

Stale dbamy o rozwój kwalifikacji naszych Opiekunek.

Dla Pań, które decydują się wyjechać z Medipe oferujemy szeroki wachlarz kursów i szkoleń – kursów. Do nich należą kursy języka niemieckiego dla początkujących i średniozaawansowanych, które wzbogacamy o lekcje on-line na platformie Edwart.com. Dla Opiekunek, zainteresowanych podwyższeniem kompetencji w zakresie opieki nad Seniorem, z pomocą specjalistów w dziedzinie, przygotowujemy dedykowane szkolenia, w których stawiamy na praktyczną wiedzę i profesjonalizm.

Naszym działaniom przyświeca empatia i zrozumienie – wiemy, że wyjazd do obcego kraju nie jest dla Pań łatwą decyzją, robimy więc wszystko, by ten proces ułatwić i oszczędzić zbędnych formalności. Dlatego Opiekunki Medipe nie martwią się o organizację podróży – tym, oraz zapewnieniem bezpłatnych testów na COVID-19 zajmujemy się My!

Opiekunki wyjeżdżają z Medipe na legalnych warunkach, a w miejscu pracy mają stałą możliwość kontaktu z naszym psychologiem, pielęgniarką i infolinią. Panie mają stały kontakt z polskim koordynatorem, a dla wyjeżdzających po raz pierwszy do dyspozycji są również darmowe porady językowe.

Współpracę opieramy na zaufaniu, które zdobywamy ciężką pracą i troską o nasze Opiekunki!