Oferty pracy dla opiekunek i opiekunów osób starszych Duisburg

W MEDIPE czeka na Ciebie wiele ciekawych możliwości zawodowych – jedną z nich jest praca w Duisburgu. Opieka nad osobami starszymi gwarantuje atrakcyjne zarobki, a jednocześnie jest szansą, by zdobyć cenne umiejętności. Dzięki naszym kursom rozwiniesz swoje kompetencje zawodowe oraz językowe, a tym samym przygotujesz się do pracy w Niemczech. Aby ułatwić Ci decyzję o wyjeździe, przygotowaliśmy także poradnik dla Opiekunów osób starszych. Znajdziesz w nim wiele wskazówek, przydatne numery telefonu oraz materiały w formie wideo. Na co jeszcze możesz liczyć w ramach współpracy z naszą firmą? Pomożemy Ci w kwestiach organizacyjnych i zapewnimy dostęp do całodobowego numeru alarmowego. Wszystko po to, by opieka w Duisburgu nie była dla Ciebie stresująca – pod żadnym względem. Wyjedź do Niemiec z MEDIPE i zacznij pracę na godnych warunkach!

Formularz kontaktowy

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.

  * - Pola obowiązkowe

  Gwarantujemy

  Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

  Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

  Darmowe konsultacje
  z pielęgniarką
  i psychologiem

  Organizacja podróży
  oraz darmowe testy
  na Covid

  Zakwaterowanie
  na miejscu

  Formalności załatwiane on-line

  Całodobowy kontakt
  z koordynatorem

  Legalne zatrudnienie
  oraz wysokie zarobki

  Praca w Duisburg – opieka nad seniorami

  Jeśli chcesz wspierać seniorów w codziennych wyzwaniach, sprawdź oferty pracy dla Opiekunek w Niemczech dostępne na naszej stronie. Dbamy, by każde ogłoszenie było szczegółowo opisane i zawierało informacje o:

  • Podopiecznym – jego wieku, płci, ogólnym stanie zdrowia,
  • terminie wyjazdu,
  • lokalizacji,
  • miesięcznym wynagrodzeniu.

  Dzięki temu jeszcze przed podpisaniem umowy znasz warunki współpracy i możesz dokładnie zaplanować wyjazd.

  Jakie umiejętności powinnaś posiadać, by sprawdzić się w pracy z seniorem? Opieka nad osobami starszymi w Duisburgu wymaga przede wszystkim znajomości języka niemieckiego. Warto jednak przygotować się do wyjazdu również pod innymi względami. W tym celu zapisz się na nasze szkolenia dla Opiekunek osób starszych, np. z transferu i pielęgnacji Podopiecznego. Dzięki temu nie będziesz się martwić, czy poradzisz sobie w pracy z seniorem.

  MEDIPE – opieka w Duisburgu z profesjonalnym wsparciem

  Zdajemy sobie sprawę, z jakimi obawami wiąże się opieka w Niemczech. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się jednak wypracować rozwiązania, które ułatwiają ten proces. Jako Opiekunka osób starszych w Duisburgu możesz liczyć na wieloaspektowe wsparcie i atrakcyjne warunki współpracy, w tym:

  • zorganizowany transport od drzwi do drzwi,
  • dostęp do całodobowego telefonu alarmowego,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • prywatne ubezpieczenie,
  • możliwość załatwienia wszystkich formalności online.

  Masz więc pewność, że będziesz czuła się komfortowo i unikniesz niepotrzebnych nerwów, zarówno przed wyjazdem, jak i w trakcie zlecenia. Wybierz MEDIPE – z nami praca w Duisburgu jest w pełni legalna, bezpieczna i satysfakcjonująca!