Opieka Dortmund

Szukasz ciekawych możliwości zawodowych? Opieka w Dortmundzie to nie tylko gwarancja atrakcyjnych zarobków, ale także satysfakcji z wykonywanej pracy. Jeśli chcesz wyjechać do Niemiec i pomagać osobom starszym, nasza oferta jest idealna dla Ciebie. Na stronie MEDIPE znajdziesz duży wybór zleceń, które są przez nas zweryfikowane. Dzięki temu masz pewność, że opieka w Niemczech będzie w pełni bezpieczna, a co najważniejsze legalna. Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego i podpisaniu umowy zapewnimy Ci wsparcie w organizacji wyjazdu. Nie musisz więc martwić się o transport czy szukanie zakwaterowania. Oprócz tego umożliwimy Ci rozwój kompetencji zawodowych – organizujemy liczne szkolenia dla Opiekunek osób starszych. Należą do nich m.in. kursy języka niemieckiego. Zaufaj naszemu doświadczeniu i rozpocznij pracę w opiece na terenie Dortmundu!

Formularz kontaktowy

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.

  * - Pola obowiązkowe

  Gwarantujemy

  Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

  Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

  Darmowe konsultacje
  z pielęgniarką
  i psychologiem

  Organizacja podróży
  oraz darmowe testy
  na Covid

  Zakwaterowanie
  na miejscu

  Formalności załatwiane on-line

  Całodobowy kontakt
  z koordynatorem

  Legalne zatrudnienie
  oraz wysokie zarobki

  Opieka w Dortmundzie – tylko sprawdzone oferty pracy

  Zastanawiasz się, ile zarabia Opiekunka w Dortmundzie? A może masz inne pytania dotyczące zleceń? W MEDIPE wiemy, jak ważne są jasno określone warunki zatrudnienia. Właśnie dlatego publikowane przez nas oferty pracy dla Opiekunek w Niemczech są dokładnie opisane. Z każdej z nich dowiesz się:

  • ile czasu trwa dane zlecenie i kiedy się rozpoczyna,
  • jakie wynagrodzenie otrzymasz,
  • kim będziesz się opiekować.

  Dzięki tak szczegółowym informacjom będzie Ci łatwiej podjąć decyzję o wyjeździe.

  Obawiasz się, że nie masz odpowiednich kwalifikacji, by pracować jako Opiekunka osób starszych w Dortmundzie? Oprócz tego, że prowadzimy szkolenia zawodowe i kursy językowe, przygotowaliśmy też wiele przydatnych materiałów. Dzięki nim dowiesz się, jak zadbać o potrzeby seniora i odnajdziesz się w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Dodatkowo nasz poradnik dla Opiekunów osób starszych zawiera numery do różnych działów MEDIPE, w których zawsze uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

  Z naszym wsparciem świetnie przygotujesz się do pracy za granicą. Masz więc pewność, że opieka nad seniorami w Dortmundzie nie będzie wiązała się ze stresem ani niepotrzebnymi nerwami.

  Praca w opiece – wyjedź do Dortmundu ze wsparciem MEDIPE

  Jeśli chcesz pracować jako Opiekunka, ale wyjazd do Dortmundu kojarzy Ci się z mnóstwem formalności i wyzwań organizacyjnych, mamy dobrą wiadomość. W ramach współpracy z MEDIPE możesz liczyć m.in. na transport od drzwi do drzwi. Dodatkowo umożliwiamy podpisanie wszelkich dokumentów online. Dzięki temu przygotowania do wyjazdu nie zajmą Ci wiele czasu. Dbamy również, by opieka nad osobami starszymi przebiegała w komfortowych warunkach. Podczas pobytu w Dortmundzie będziesz mieć dostęp do całodobowego numeru alarmowego.

  Jeśli chcesz znaleźć dobrze płatne zatrudnienie w Niemczech i zależy Ci na kompleksowym wsparciu, to jesteś we właściwym miejscu. Wyjedź do Dortmundu z MEDIPE i przekonaj się, że opieka nad seniorami to praca, która przynosi wiele satysfakcji.