Opieka Berlin

Chcesz sprawdzić się w opiece nad osobami starszymi za granicą? Mieszkanie w Berlinie wydaje Ci się najbardziej interesujące. Skorzystaj ze wsparcia MEDIPE  i zatrudnij się na legalnych warunkach! Wszystkie oferty pracy dla opiekunek w Niemczech dostępne na naszej stronie są aktualne oraz zweryfikowane. Dzięki temu możesz wyjechać bez obaw o swoje bezpieczeństwo. Wiemy, że podróż za granicę jest stresująca, dlatego pomożemy Ci w organizacji wyjazdu. Zapewniamy też wsparcie podczas pobytu. Nie wiesz, czy masz odpowiednie kwalifikacje, by pracować jako Opiekunka osób starszych w Berlinie? Martwisz się, że nie znasz języka? Przygotowaliśmy obszerny poradnik dla opiekunów osób starszych zawierający przydatne materiały, dzięki którym poradzisz sobie z tym wyzwaniem. Berlin może okazać się doskonałym miejscem dla Ciebie! Jeśli chcesz zwiększyć swoje kwalifikacje, by czuć się jeszcze pewniej, możesz zapisać się na jeden z naszych kursów niemieckiego. Wyjedź do Berlina z MEDIPE i przekonaj się, że praca opiekunki osób starszych to świetny wybór ścieżki zawodowej!

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu przez spółki z Grupy Medipe w celach handlowych i marketingowych. Wiem, że w każdym momencie mogę wycofać zgodę, co nie wpływa na zgodność przetwarzania danych przed wycofaniem zgody. Listę spółek wchodzących w skład Grupy Medipe oraz zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie www.medipe.pl w zakładce ochrona danych osobowych.*.

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.

  * - Pola obowiązkowe

  Gwarantujemy

  Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

  Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

  Darmowe konsultacje
  z pielęgniarką
  i psychologiem

  Organizacja podróży
  oraz darmowe testy
  na Covid

  Zakwaterowanie
  na miejscu

  Formalności załatwiane on-line

  Całodobowy kontakt
  z koordynatorem

  Legalne zatrudnienie
  oraz wysokie zarobki

  Praca w opiece bez języka w Berlinie? Z MEDIPE to możliwe!

  Chcesz wyjechać do Niemiec za kilka miesięcy? A może interesuje Cię opieka w Berlinie od zaraz? Sprawdź przygotowane przez nas oferty pracy – każda z nich zawiera dokładne informacje dotyczące zlecenia, w tym:

  • wysokość wynagrodzenia,
  • datę i czas trwania wyjazdu,
  • lokalizację miejsca pracy,
  • krótki opis osoby podopiecznej.

  Agencja opiekunek osób starszych MEDIPE zawsze zapewnia Ci jasne warunki zatrudnienia i atrakcyjne zarobki. Masz też pewność, że praca w Berlinie jest w pełni legalna i bezpieczna. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to odpowiednie przygotowanie do wyjazdu, ale w tym również Ci pomożemy. Wiemy, że Tobie również należy się opieka. Berlin może zagwarantować Ci doskonałe warunki pracy i rozwoju, ale tylko sprawdzona agencja zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa. 

  Organizujemy szkolenia dla Opiekunek osób starszych oraz kursy języka niemieckiego na poziomie podstawowym i doszkalającym. Opracowaliśmy też kompleksowy poradnik, w którym znajdziesz informacje o rekrutacji, przydatne numery czy opis problemów, z jakimi może zmagać się podopieczny. Dzięki naszemu wsparciu nie musisz się martwić, jak przebiegnie opieka nad osobą starszą w Berlinie – będziesz przygotowana na każdą sytuację. Możesz rozpocząć poszukiwania pracy jako opiekunka osób starszych. Berlin już na Ciebie czeka!

  Oferty pracy w opiece w Berlinie. Legalna praca, która daje satysfakcję

  W MEDIPE otaczamy opieką nie tylko seniorów, ale również opiekunki, które wyjeżdżają do Niemiec. Kiedy zdecydujesz się na wybór oferty pracy w Berlinie, zorganizujemy dla Ciebie podróż i zapewnimy Ci wsparcie na miejscu. Gwarantujemy:

  • możliwość podpisania umowy przez Internet,
  • bezpieczny transport od drzwi do drzwi,
  • zakwaterowanie w miejscu pracy,
  • prywatne ubezpieczenie.

  Wyjeżdżając do Berlina, opiekunki mogą też liczyć na pomoc polskiego koordynatora i dostęp do całodobowego telefonu alarmowego. Dzięki temu masz pewność, że nigdy nie zostaniesz sama z żadnym problemem. Praca w Berlinie nie musi być stresująca dla osób, które decydują się na podróż. Wręcz przeciwnie – dzięki trosce naszych pracowników będziesz czuła się zaopiekowana przez cały pobyt. Zobacz, jak będą wyglądać Twoje obowiązki w wymagającej choć satysfakcjonującej dziedzinie, jaką jest  praca w opiece nad seniorem. Praca da Ci nie tylko stabilny zarobek, ale również możliwość poszerzania horyzontów. Opieka w Niemczech to doskonała szansa na rozwój zawodowy! Wybierz pracę w Berlinie na korzystnych warunkach.

  Najczęściej zadawane pytania

  Ile zarabia opiekunka osób starszych w Berlinie?

  Opiekunki w Berlinie mogą liczyć na bardzo atrakcyjne zarobki, nawet takie, które dla wielu osób w Polsce nadal są nieosiągalne. Zakresy zarobków wahają się jednak w zależności od konkretnej oferty. Aby sprawdzić wynagrodzenia w Berlinie, sprawdź ogłoszenia na naszej stronie. Pamiętaj, że język jest w tej pracy niezwykle istotny. Dlatego koniecznie skorzystaj z naszych bezpłatnych kursów.

  Gdzie szukać pracy nad opieką osób starszych w Berlinie?

  Berlin jest metropolią, w której wcale nie tak łatwo jest znaleźć odpowiednią rodzinę. Korzystanie z mediów społecznościowych czy stron z ogłoszeniami może okazać się złym wyjściem. Przede wszystkim nie zagwarantuje Ci bezpieczeństwa związanego z legalnym zatrudnieniem w Berlinie oraz dojazdem do rodziny. Niestety niektóre opiekunki nadal decydują się na tego typu rozwiązania, skuszone pięknymi słowami. Szukając ofert pracy, wybieraj duże agencje, z potwierdzonymi opiniami, na których temat możesz znaleźć wiele informacji w Internecie. MEDIPE to agencja opiekunek osób starszych, której zaufało już wiele osób. Dlatego ze spokojem możemy zapewnić Cię, że właśnie tutaj jesteś w dobrych rękach.