Opieka Berlin

Chcesz pracować ze starszymi osobami? Jeśli interesuje Cię opieka w Berlinie, skorzystaj ze wsparcia MEDIPE i zatrudnij się na legalnych warunkach! Wszystkie oferty pracy dla Opiekunek w Niemczech dostępne na naszej stronie są aktualne oraz zweryfikowane. Dzięki temu możesz wyjechać bez obaw o swoje bezpieczeństwo. Wiemy, że podróż za granicę jest stresująca, dlatego pomożemy Ci w organizacji wyjazdu. Zapewniamy też wsparcie podczas pobytu. Nie wiesz, czy masz odpowiednie kwalifikacje, by pracować jako Opiekunka osób starszych w Berlinie? Martwisz się, że nie znasz języka? Przygotowaliśmy obszerny poradnik dla Opiekunów osób starszych zawierający przydatne materiały, dzięki którym poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Możesz też zapisać się na jeden z naszych kursów niemieckiego. Wyjedź do Berlina z MEDIPE i przekonaj się, że praca Opiekunki osób starszych to świetny wybór ścieżki zawodowej!

Formularz kontaktowy

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.

  * - Pola obowiązkowe

  Gwarantujemy

  Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

  Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

  Darmowe konsultacje
  z pielęgniarką
  i psychologiem

  Organizacja podróży
  oraz darmowe testy
  na Covid

  Zakwaterowanie
  na miejscu

  Formalności załatwiane on-line

  Całodobowy kontakt
  z koordynatorem

  Legalne zatrudnienie
  oraz wysokie zarobki

  Opieka nad seniorem w Berlinie – legalna praca, która daje satysfakcję

  Chcesz wyjechać do Niemiec za kilka miesięcy? A może interesuje Cię opieka w Berlinie od zaraz? Sprawdź przygotowane przez nas oferty pracy – każda z nich zawiera dokładne informacje dotyczące zlecenia, w tym:

  • wysokość wynagrodzenia,
  • datę i czas trwania wyjazdu,
  • lokalizację miejsca pracy,
  • krótki opis osoby podopiecznej.

  Z MEDIPE zawsze możesz liczyć na jasne warunki zatrudnienia i atrakcyjne zarobki. Masz też pewność, że praca w Berlinie jest w pełni legalna i bezpieczna. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to odpowiednie przygotowanie do wyjazdu, ale w tym również Ci pomożemy.

  Organizujemy szkolenia dla Opiekunek osób starszych oraz kursy języka niemieckiego na poziomie podstawowym i doszkalającym. Opracowaliśmy też kompleksowy poradnik, w którym znajdziesz informacje o rekrutacji, przydatne numery czy opis problemów, z jakimi może zmagać się podopieczny. Dzięki naszemu wsparciu nie musisz się martwić, jak przebiegnie opieka nad osobą starszą w Berlinie – będziesz przygotowana na każdą sytuację!

  Praca dla Opiekunki w Berlinie od zaraz? Tylko z MEDIPE!

  W MEDIPE otaczamy opieką nie tylko seniorów, ale również Opiekunki, które wyjeżdżają do Niemiec. Kiedy zdecydujesz się na wybór oferty pracy w Berlinie, zorganizujemy podróż i zapewnimy Ci wsparcie na miejscu. Gwarantujemy:

  • możliwość podpisania umowy przez Internet,
  • bezpieczny transport od drzwi do drzwi,
  • zakwaterowanie w miejscu pracy,
  • prywatne ubezpieczenie.

  Wyjeżdżając do Berlina, Opiekunki mogą też liczyć na pomoc polskiego koordynatora i dostęp do całodobowego telefonu alarmowego. Dzięki temu masz pewność, że nigdy nie zostaniesz sama z żadnym problemem. Praca w Berlinie nie musi być stresująca dla osób, które decydują się na podróż. Wręcz przeciwnie – dzięki trosce naszych pracowników będziesz czuła się zaopiekowana przez cały pobyt.

  Opieka w Niemczech to doskonała szansa na rozwój zawodowy i gwarancja dobrych zarobków. Wybierz pracę w Berlinie na korzystnych warunkach!