Opieka Dusseldorf

Opieka Düsseldorf

Szukasz ciekawej, legalnej i dobrze płatnej pracy? Jeśli interesuje Cię opieka w Düsseldorfie, MEDIPE to najbezpieczniejszy wybór. Z nami nie musisz się martwić o warunki zatrudnienia, organizację wyjazdu ani formalności. Publikujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy i zapewniamy kompleksowe wsparcie – również podczas pobytu za granicą. Nie masz doświadczenia? Od lat pomagamy Opiekunkom w zdobywaniu wszelkich niezbędnych kwalifikacji. Umożliwiamy udział w szkoleniach zawodowych i kursach języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Dzięki temu szybko zapomnisz o barierach komunikacyjnych i braku kompetencji. Stworzyliśmy też Niezbędnik Opiekunki, który pomoże Ci przygotować się do pracy w opiece. Wyjedź do Düsseldorfu z MEDIPE i zarabiaj legalnie na atrakcyjnych warunkach!

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu przez spółki z Grupy Medipe w celach handlowych i marketingowych. Wiem, że w każdym momencie mogę wycofać zgodę, co nie wpływa na zgodność przetwarzania danych przed wycofaniem zgody. Listę spółek wchodzących w skład Grupy Medipe oraz zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie www.medipe.pl w zakładce ochrona danych osobowych.*.

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.

  * - Pola obowiązkowe

  Gwarantujemy

  Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

  Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

  Darmowe konsultacje
  z pielęgniarką
  i psychologiem

  Organizacja podróży
  oraz darmowe testy
  na Covid

  Zakwaterowanie
  na miejscu

  Formalności załatwiane on-line

  Całodobowy kontakt
  z koordynatorem

  Legalne zatrudnienie
  oraz wysokie zarobki

  Opieka w Düsseldorfie – legalne zatrudnienie i konkurencyjne zarobki

  Wiemy, że wyjazd za granicę wiąże się z wieloma obawami, dlatego dbamy, by nasze oferty pracy dla Opiekunek w Niemczech zawierały jak najwięcej istotnych informacji. W każdym ogłoszeniu znajdziesz:

  • czas trwania zlecenia,
  • datę wyjazdu,
  • dokładną lokalizację,
  • wynagrodzenie.

  Dowiesz się też, kim jest Podopieczny – ile ma lat, jakiej jest płci i z jakimi problemami zdrowotnymi się zmaga. Masz więc pewność, że po przyjeździe do Düsseldorfu nic Cię nie zaskoczy, a praca spełni Twoje oczekiwania.

  Opieka w Niemczech to nie tylko szansa na atrakcyjne zarobki, ale również rozwój zawodowy. Decydując się na współpracę z MEDIPE, zyskujesz dostęp do platformy szkoleniowej online, na której odbywają się kursy językowe. Udział w zajęciach pozwoli Ci zwiększyć pewność siebie oraz komfort pracy w Düsseldorfie. Możesz też zapisać się na stacjonarne szkolenia dla Opiekunów osób starszych, np. z transferu i pielęgnacji Podopiecznego.

  MEDIPE – profesjonalna pomoc w organizacji wyjazdu do Niemiec

  Chcesz pracować jako Opiekunka osób starszych w Düsseldorfie, ale nie wiesz, jak samodzielnie zorganizować wyjazd? Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo oraz sprawdzone rozwiązania. Zapewniamy między innymi:

  • możliwość załatwienia wszystkich formalności przez Internet,
  • transport od drzwi do drzwi,
  • zakwaterowanie w domu Podopiecznego.

  W MEDIPE otaczamy opieką nie tylko osoby starsze, ale również Opiekunki. Z tego względu podczas wyjazdu możesz korzystać z całodobowego numeru alarmowego oraz wsparcia polskiego koordynatora. Nie musisz więc martwić się, że w przypadku pytań czy trudności zostaniesz sama.

  Jeśli czujesz, że opieka nad osobami starszymi w Düsseldorfie to praca dla Ciebie, zapraszamy do kontaktu. Wyjazd do Niemiec ze wsparciem MEDIPE to najlepszy sposób, by zarabiać legalnie i na jasnych warunkach – bez stresu, niedopowiedzeń czy skomplikowanych procedur.