Opieka Monachium

Szukasz legalnej pracy w Niemczech? Wybierz MEDIPE – opieka w Monachium to świetna szansa, by pomagać seniorom, a jednocześnie dobrze zarabiać. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy kompleksowe wsparcie w zatrudnieniu. Publikujemy wyłącznie aktualne i sprawdzone oferty pracy dla Opiekunek w Niemczech, umożliwiamy załatwienie wszystkich formalności online, a do tego pomagamy w organizacji wyjazdu. Dbamy też, by opieka nad seniorami w Monachium była jak najmniej stresująca. Podczas pobytu w Niemczech będziesz mogła skorzystać ze wsparcia polskiego koordynatora oraz całodobowego telefonu alarmowego. Opracowaliśmy też poradnik dla Opiekunów osób starszych, w którym znajdziesz wiele przydatnych materiałów. Masz więc pewność, że praca w Monachium niczym Cię nie zaskoczy, a opieka będzie przebiegać w komfortowej atmosferze. Zaufaj MEDIPE i znajdź zatrudnienie na korzystnych warunkach!

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu przez spółki z Grupy Medipe w celach handlowych i marketingowych. Wiem, że w każdym momencie mogę wycofać zgodę, co nie wpływa na zgodność przetwarzania danych przed wycofaniem zgody. Listę spółek wchodzących w skład Grupy Medipe oraz zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie www.medipe.pl w zakładce ochrona danych osobowych.*.

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.

  * - Pola obowiązkowe

  Gwarantujemy

  Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

  Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

  Darmowe konsultacje
  z pielęgniarką
  i psychologiem

  Organizacja podróży
  oraz darmowe testy
  na Covid

  Zakwaterowanie
  na miejscu

  Formalności załatwiane on-line

  Całodobowy kontakt
  z koordynatorem

  Legalne zatrudnienie
  oraz wysokie zarobki

  Pracuj jako Opiekunka w Monachium – sprawdź aktualne oferty pracy

  Niezależnie od tego, czy chcesz zająć się opieką w Monachium od zaraz, czy dopiero za jakiś czas, w MEDIPE znajdziesz idealne zlecenie dla siebie. Wszystkie ogłoszenia są przez nas sprawdzone, więc masz pewność, że oferowana praca dla Polaków jest legalna. Dodatkowo możesz poznać szczegółowe warunki zatrudnienia już na etapie poszukiwań. Publikowane na stronie oferty zawierają informacje o wynagrodzeniu, dacie wyjazdu, lokalizacji, a także opis osoby podopiecznej. Dzięki temu z łatwością znajdziesz pracę w opiece na terenie Bawarii, która spełnia Twoje oczekiwania – również te finansowe.

  Nie wiesz, jak przygotować się do wyjazdu? Możesz liczyć na naszą pomoc! Organizujemy szkolenia dla Opiekunek osób starszych oraz kursy językowe, dzięki którym szybko opanujesz podstawy niemieckiego. Oferujemy też dostęp do wielu ciekawych materiałów, w tym wideo poradnika. Znajdziesz w nich cenne informacje o wsparciu seniorów, które przydadzą Ci się podczas pracy jako Opiekunka w Monachium. Zapraszamy też na naszego bloga!

  Legalna praca dla Opiekunki osób starszych w Monachium

  Bezpieczeństwo jest dla Ciebie priorytetem? Jeśli interesuje Cię opieka w Monachium i szukasz firmy godnej polecenia, MEDIPE to najlepszy wybór. Od wielu lat zapewniamy legalną, dobrze płatną pracę na przejrzystych warunkach. Masz więc pewność, że w trakcie wyjazdu nie spotkają Cię żadne nieprzyjemne niespodzianki i otrzymasz ustalone wynagrodzenie na czas. Wiemy, że opieka w Niemczech może budzić pewne obawy, dlatego od lat wspieramy nasze Opiekunki. W tym celu:

  • zapewniamy stałą pomoc polskiego koordynatora,
  • udostępniamy całodobowy telefon alarmowy,
  • organizujemy transport od drzwi do drzwi,
  • służymy wsparciem w każdej sytuacji.

  Dzięki temu wiesz, że współpracujesz z profesjonalną firmą. Sprawdź oferty pracy dostępne na stronie i przekonaj się, że opieka w Monachium to idealny wybór dla osób w każdym wieku!