Opieka Wuppertal

Opieka Wuppertal

Szukasz pracy jako Opiekunka osób starszych? Wuppertal to jedno z miast, do których organizujemy wyjazdy dla naszych Opiekunek. To szansa na atrakcyjne zarobki i legalne zatrudnienie, a jednocześnie możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Jako agencja Opiekunek osób starszych dbamy o to, by współpracujące z nami osoby mogły wykonywać nową pracę w jak najbardziej komfortowych warunkach, przygotowane i dobrze poinformowane. Właśnie dlatego stworzyliśmy obszerny Poradnik dla Opiekunów osób starszych, który wyjaśnia wiele kwestii związanych z opieką. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy dla Opiekunek w Niemczech i dowiedz się więcej o tym, jak wygląda opieka w Niemczech.

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu przez spółki z Grupy Medipe w celach handlowych i marketingowych. Wiem, że w każdym momencie mogę wycofać zgodę, co nie wpływa na zgodność przetwarzania danych przed wycofaniem zgody. Listę spółek wchodzących w skład Grupy Medipe oraz zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie www.medipe.pl w zakładce ochrona danych osobowych.*.

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.

  * - Pola obowiązkowe

  Gwarantujemy

  Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

  Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

  Darmowe konsultacje
  z pielęgniarką
  i psychologiem

  Organizacja podróży
  oraz darmowe testy
  na Covid

  Zakwaterowanie
  na miejscu

  Formalności załatwiane on-line

  Całodobowy kontakt
  z koordynatorem

  Legalne zatrudnienie
  oraz wysokie zarobki

  Opieka w Wuppertal – dlaczego warto wyjechać z MEDIPE?

  Wiemy, że wyjazd do pracy za granicę bywa trudną decyzją i wymaga odwagi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji takich wyjazdów wypracowaliśmy rozwiązania, które ułatwiają proces przygotowań i sam pobyt w Niemczech. Już na starcie osoby ubiegające się o pracę mogą liczyć na przejrzysty proces rekrutacji z dobrym przepływem informacji. Większość formalności załatwiamy online, nie wymagają one wizyty w naszym biurze. Organizujemy transport od drzwi do drzwi i zapewniamy zakwaterowanie w domu Podopiecznego. Na czas pracy oferujemy również prywatne ubezpieczenie. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości nasze Opiekunki mogą skorzystać z całodobowego numeru alarmowego i stałego wsparcia koordynatora w Polsce.

  Opieka nad osobami starszymi w Wuppertal – wybierz profesjonalne wsparcie

  W MEDIPE zapewniamy Opiekunkom możliwość podjęcia legalnej pracy, która pozwala jednocześnie uzyskać dodatkowe kwalifikacje przydatne na dalszej drodze zawodowej. Przygotowaliśmy wiele materiałów, które pomogą Ci jak najlepiej przygotować się do wyjazdu do Wuppertal. Zapewniamy weryfikację ofert, wynagrodzenie na czas, a także premie sezonowe.

  Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.