Oferty pracy dla opiekunek i opiekunów osób starszych Hanower

Jeśli poszukujesz pracy i interesuje Cię opieka w Hanowerze, skorzystaj z usług MEDIPE – oferujemy legalne i w pełni bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec. Na czym polega współpraca z naszą firmą? Zapewniamy profesjonalne wsparcie już na etapie poszukiwania zleceń. Publikujemy sprawdzone i szczegółowo opisane oferty pracy dla Opiekunek w Niemczech, więc nie musisz się martwić o warunki zatrudnienia. Pomagamy też w organizacji podróży, by ułatwić Ci wyjazd za granicę. Nie wiesz, czy masz odpowiednie kwalifikacje, by podjąć pracę w opiece w Hanowerze? Organizujemy liczne szkolenia dla Opiekunek osób starszych, dzięki którym zdobędziesz wszystkie niezbędne umiejętności. Możesz też liczyć na pełne wsparcie podczas zlecenia. Skorzystaj z naszych usług i wyjedź do Niemiec bez żadnych obaw!

Formularz kontaktowy

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.

  * - Pola obowiązkowe

  Gwarantujemy

  Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

  Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

  Darmowe konsultacje
  z pielęgniarką
  i psychologiem

  Organizacja podróży
  oraz darmowe testy
  na Covid

  Zakwaterowanie
  na miejscu

  Formalności załatwiane on-line

  Całodobowy kontakt
  z koordynatorem

  Legalne zatrudnienie
  oraz wysokie zarobki

  Opieka w Hanowerze – znajdź legalną pracę z MEDIPE

  Zastanawiasz się, jak wygląda opieka w Niemczech? Nie wiesz, na jakie zarobki możesz liczyć? Rozumiemy, że wyjazd za granicę może być stresujący, dlatego ogłoszenia dostępne na naszej stronie zawierają wszystkie najważniejsze informacje:

  • wysokość wynagrodzenia,
  • datę wyjazdu i czas trwania zlecenia,
  • opis Podopiecznego.

  Jesteśmy rzetelną firmą, dlatego masz pewność, że po podpisaniu umowy warunki pracy nie ulegną zmianie, a każdą wypłatę otrzymasz na czas.

  Opieka nad osobami starszymi w Hanowerze wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego prowadzimy szkolenia zawodowe, np. z transferu. Oprócz tego organizujemy kursy niemieckiego. Nie musisz więc martwić się o słabą znajomość języka – z naszym wsparciem szybko opanujesz podstawy. Aby ułatwić Ci rozpoczęcie nowej pracy, przygotowaliśmy też wiele przydatnych materiałów, w tym poradnik dla Opiekunów osób starszych. Postaw na rozwój zawodowy – wybierz MEDIPE!

  Opieka nad osobami starszymi – wyjedź do Hanoweru na jasnych warunkach

  Praca jako Opiekunka osób starszych w Hanowerze budzi w Tobie obawy? Niepotrzebnie – pomożemy Ci w organizacji wyjazdu i zapewnimy wsparcie na miejscu. W ramach współpracy z MEDIPE możesz liczyć m.in. na zorganizowany transport od drzwi do drzwi, zakwaterowanie w miejscu pracy, prywatne ubezpieczenie i dostęp do całodobowego numeru alarmowego. Dodatkowo każda Opiekunka, która wyjeżdża do Hanoweru, pozostaje w stałym kontakcie z polskim koordynatorem. Dzięki temu wiesz, że zawsze otrzymasz niezbędną pomoc.

  Masz pytania dotyczące pracy w Niemczech? Zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji i wyjaśnimy, jak dokładnie wygląda opieka nad seniorami w Hanowerze.