Szkolenia

Postaw na profesjonalne szkolenie dla Opiekunów osób starszych i zwiększ swoje kompetencje, by jak najlepiej przygotować się do pracy. Opieka nad seniorami w Niemczech wymaga zarówno znajomości języka niemieckiego, jak i podstawowej wiedzy na temat problemów i chorób, z jakimi zmagają się podopieczni. W MEDIPE organizujemy kursy dla Opiekunek osób starszych, dzięki którym zdobędziesz niezbędne umiejętności i przygotujesz się na wszystkie sytuacje, które mogą spotkać Cię w pracy. Oprócz tego oferujemy pełne wsparcie podczas pobytu za granicą i udostępniamy przydatne materiały, takie jak poradnik dla Opiekunek osób starszych. Sprawdź, jakie szkolenia organizujemy w najbliższym czasie.

Kategorie:

Zobacz wszystkie
Kurs językowy – online
Szkolenie
Kurs językowy – online

KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO – POZIOM KOMUNIKATYWNY

Lokalizacja

Platforma Online

Termin szkolenia

06.07.2024

Kurs językowy – online

KURS INTENSYWNYCH KONWERSACJI JĘZYKOWYCH – RÓŻNE POZIOMY

Lokalizacja

Platforma Online

Termin szkolenia

22.07.2024

Kurs językowy – online

KURS PODSTAWOWY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO – WRZESIEŃ

Lokalizacja

Platforma Online – zdalnie

Termin szkolenia

14.09.2024

Szkolenie

SZKOLENIE Z TRANSFERU

Lokalizacja

Wrocław

Termin szkolenia

Zapisy wkrótce

Zobacz więcej

Jakie umiejętności są niezbędne w opiece nad osobami starszymi?

Planujesz zmianę drogi zawodowej i rozpoczęcie pracy jako Opiekunka osób starszych? Idealna kandydatka na to stanowisko powinna wykazywać się empatią, cierpliwością i chęcią pomocy niezależnie od stanu zdrowia czy zachowania seniora. Opieka w Niemczech wymaga jednak także innych kwalifikacji:

Dzięki nim będziesz w stanie wspierać podopiecznego, nawet gdy będzie w złym stanie psychicznym lub fizycznym i unikniesz problemów związanych z komunikacją. Jeśli decydujesz się na wyjazd do pracy jako Opiekunka po raz pierwszy lub chcesz rozwijać swoje kwalifikacje, skorzystaj z oferty MEDIPE i zapisz się na szkolenie dla Opiekunów osób starszych.

Kursy językowe i szkolenia dla Opiekunek osób starszych

Organizujemy kursy niemieckiego na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym, dzięki którym nauczysz się swobodnie porozumiewać z podopiecznym. Znajomość języka pomoże Ci poczuć się pewnie i komfortowo w obcym kraju oraz ułatwi nawiązywanie relacji. Nasze kursy dla Opiekunów osób starszych są prowadzone przez doświadczonych lektorów i obejmują również konsultacje germanistyczne oraz spotkania przygotowujące. Dzięki temu pierwsze zlecenie nie będzie dla Ciebie wyzwaniem.

MEDIPE organizuje także szkolenia zawodowe dla Opiekunek osób starszych o różnorodnej tematyce. Udział w takim kursie pozwoli Ci przygotować się do pracy z seniorem, utrzymywać z nim dobrą relację oraz zadbać o jego stan zdrowia.

Przygotuj się do pracy jako Opiekunka w Niemczech z MEDIPE

MEDIPE oferuje Opiekunkom możliwość zdobycia cennych umiejętności, a także kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji wyjazdu.

Dzięki temu masz pewność, że wyjazd do Niemiec jest w pełni bezpieczny, a w razie potrzeby zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Zadbaj o swój rozwój zawodowy i zapisz się na szkolenie dla Opiekunek osób starszych. Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych kursów? W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.