Opieka Kolonia

Wyjedź do Niemiec ze wsparciem MEDIPE! Opieka nad osobami starszymi w Kolonii to możliwość rozwoju zawodowego na atrakcyjnych warunkach. Jako firma z wieloletnim stażem doskonale wiemy, jak zadbać o Twój komfort podczas pobytu za granicą. Nie musisz martwić się o organizację podróży – wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu, a my zajmiemy się transportem. Zapewnimy Ci też odpowiednią dawkę wiedzy. Przygotowaliśmy praktyczny poradnik dla Opiekunów osób starszych, który kompleksowo opisuje najważniejsze zagadnienia związane z pracą w opiece. Chcesz wyjechać do Kolonii, ale nie znasz języka? To żaden problem! Wystarczy, że zapiszesz się na jeden z naszych kursów niemieckiego i opanujesz podstawy. Sprawdź aktualne oferty pracy i spełniaj się zawodowo jako Opiekunka osób starszych w Köln.

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu przez spółki z Grupy Medipe w celach handlowych i marketingowych. Wiem, że w każdym momencie mogę wycofać zgodę, co nie wpływa na zgodność przetwarzania danych przed wycofaniem zgody. Listę spółek wchodzących w skład Grupy Medipe oraz zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie www.medipe.pl w zakładce ochrona danych osobowych.*.

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.

  * - Pola obowiązkowe

  Gwarantujemy

  Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

  Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

  Darmowe konsultacje
  z pielęgniarką
  i psychologiem

  Organizacja podróży
  oraz darmowe testy
  na Covid

  Zakwaterowanie
  na miejscu

  Formalności załatwiane on-line

  Całodobowy kontakt
  z koordynatorem

  Legalne zatrudnienie
  oraz wysokie zarobki

  Opieka w Kolonii – sprawdzone zlecenia i legalne warunki pracy

  W MEDIPE na pierwszym miejscu zawsze stawiamy komfort i bezpieczeństwo Opiekunek. Udostępniamy wyłącznie sprawdzone oferty pracy, dlatego nie musisz się martwić, czy zatrudnienie na pewno będzie legalne. W każdym ogłoszeniu zawarte są informacje o:

  • zarobkach,
  • lokalizacji,
  • terminie wyjazdu,
  • czasie trwania zlecenia,
  • osobie podopiecznej.

  Masz więc pewność, że znajdziesz idealną ofertę dla siebie. Chcesz zacząć pracę w Kōln od zaraz? Podczas rozmów rekrutacyjnych sprawdzamy m.in. znajomość niemieckiego. Jeśli zależy Ci na szybkim podniesieniu kwalifikacji, koniecznie sprawdź szkolenia dla Opiekunek osób starszych oraz kursy językowe, które organizujemy. Dzięki zajęciom z wykwalifikowanym lektorem szybko opanujesz podstawy i będziesz swobodnie porozumiewać się z podopiecznym.

  Jeżeli planujesz rozpocząć pracę w opiece, a na kierunek wyjazdu wybrałaś Köln i okolice, regularnie obserwuj ogłoszenia, które pojawiają się na stronie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

  Zostań Opiekunką osób starszych z MEDIPE

  Opieka w Niemczech nie musi wiązać się z czasochłonnymi przygotowaniami i stresem. Współpraca z naszą firmą oznacza:

  • zorganizowany transport z domu do miejsca pracy,
  • zakwaterowanie u podopiecznego,
  • całodobowy telefon alarmowy,
  • stałe wsparcie koordynatora,
  • możliwość załatwienia wszystkich formalności online i łatwy dostęp do dokumentów.

  Jako Opiekunka osób starszych w Kolonii zawsze będziesz mogła liczyć na nasze wsparcie. W MEDIPE otaczamy troską wszystkich – nie tylko podopiecznych. Wiemy, że rozpoczęcie nowej pracy nigdy nie jest łatwe, dlatego stworzyliśmy wiele wartościowych materiałów, które sprawią, że poczujesz się pewniej. Zajrzyj do naszego poradnika wideo i koniecznie zapoznaj się ze wpisami na blogu. Znajdziesz tam cenne informacje dotyczące opieki nad osobami starszymi. Dzięki nim świetnie przygotujesz się do wyjazdu do Kōln, a praca Opiekunki przyniesie Ci dużo satysfakcji.