Medipe z certyfikatem jakości TÜV!

Jest nam bardzo miło poinformować, że Medipe zostało nagrodzone jednym z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych wyróżnień na świecie – certyfikatem zapewnienia jakości QSBB TÜV Rheinland.

Potwierdza on jakość pełnionej opieki nad osobami niesamodzielnymi.

 

Działania agencji, jakie są brane pod uwagę podczas przyznawania certyfikatu, koncentrują się na czterech obszarach: zarządzanie działalnością, organizacja świadczenia opieki, obsługa i informowanie Klienta oraz zapewnienie kompetencji personelu. Są to obszary istotne pod względem spełniania wymogów Klientów oraz prawnych rozporządzeń dotyczących zakresu opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.

Skan przyznanego certyfikatu można zobaczyć TUTAJ.

 

TÜV Rheinland Polska to czołowa firma na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w kraju. Jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, będącego wiodącym dostawcą usług dla przemysłu na całym świecie. Głównym obszarem działalności firmy jest certyfikowanie technologii, personelu, systemów zarządzania oraz wyrobów. Dzięki swoim działaniom TÜV Rheinland przyczynia się do zwiększania konkurencyjności na rynku i bezpieczeństwa świadczonych usług.

 

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie!