II EDYCJA KURSU NIEMIECKIEGO ONLINE

 

Zapraszamy Was na kolejną odsłonę kursu niemieckiego ONLINE.

Zajęcia zaczynają się 20-tego lutego i trwają przez 7 kolejnych weekendów, a zapisy już wystartowały! Zapisać możesz się pod numerem 71 377 88 76 lub wypełniając formularz kontaktowy TUTAJ.

Zależy nam, aby stale dawać możliwość rozwoju i nauki Opiekunkom i Opiekunom, którzy chcą z nami współpracować, dlatego dostosowując się do obecnej sytuacji zaczynamy kurs językowy ONLINE!

 

To idealny sposób na naukę języka niemieckiego z każdego miejsca – możesz dołączyć do nas i uczestniczyć w zajęciach gdziekolwiek jesteś! Wszystkie szczegóły dotyczące połączenia się na zajęciach przekażemy telefonicznie i mailowo.

Nasz kurs dostosowany jest też do specyfiki pracy Opiekunki – nie musisz marnować czasu na naukę niepotrzebnych zwrotów.

 

O KURSIE

Kurs trwa 2 miesiące, zajęcia odbywają się przez 7 kolejnych weekendów. Ostatnie spotkanie jest konwersacją w języku niemieckim, a sam kurs kończy egzamin, potwierdzający zdobytą wiedzę.
Zaświadczenie o ukończeniu przygotowujemy w języku polskim i niemieckim, by móc przedstawić je też rodzinie niemieckiej, szukającej opieki nad Seniorem. Podczas pierwszego wyjazdu na zlecenie oferujemy też konsultacje germanistyczne.

Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy języka niemieckiego a nasi kursanci korzystają z darmowych podręczników i pomocy naukowych, dostosowanych do zawodu Opiekuna.

Kurs jest płatny na zasadzie zwrotnej kaucji – bezpłatny dla osób, które podejmą współpracę z Medipe i wyjadą z nami na zlecenie po zakończonym kursie.

 

Zajęcia będą odbywać się online przez 7 kolejnych weekendów, zaczynamy 20.02.2021. Będziemy spotykać się zdalnie w godzinach porannych, 5 godzin dziennie z uwzględnieniem przerwy.

 

Masz pytania lub chcesz zapisać się na kurs?

Skontaktuj się z nami!
71 377 88 76 |  600 020 314

[email protected]

 

Zapisać możesz się też wypełniając formularz, klikając TUTAJ.