Kurs jęz. niemieckiego we Wrocławiu od sierpnia!

Jednym z najlepszych sposobów na własny rozwój i zwiększenie zarobków jest nauka języka obcego, dlatego zapraszamy na kurs języka niemieckiego w Medipe!

Już 1 sierpnia we Wrocławiu zaczynamy kurs językowy dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych, którzy chcą wyjechać do pracy w Niemczech i zarabiać nawet 1600 € miesięcznie!

Jak wyglądają zajęcia?
Działamy na autorskim programie, podczas zajęć z profesjonalnym lektorem otrzymacie od nas materiały do nauki – w tym podręcznik, fiszki i samouczek. Materiał przygotowany jest z myślą o pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Po kursie przygotujemy Cię do wyjazdu na pierwsze zlecenie z Medipe!

Nasz kurs języka niemieckiego trwa 2 miesiące, zajęcia odbywają się przez 7 kolejnych weekendów. Ostatnie spotkanie jest konwersacją w języku niemieckim, a sam kurs kończy egzamin, potwierdzający zdobytą wiedzę. Zaświadczenie o ukończeniu przygotowujemy w języku polskim i niemieckim, by móc przedstawić je też rodzinie niemieckiej, szukającej opieki nad Seniorem. Podczas pierwszego wyjazdu na zlecenie oferujemy też konsultacje germanistyczne.

Zajęcia zaczynamy 27 lipca w naszym biurze we Wrocławiu, przy ul. Strzegomskiej 236 A. 

 

Zapisz się już dziś!

Tel.: 71 377 88 76 | 600 020 314
Mail: [email protected]

Możesz też zgłosić chęć udziału w kursie poprzez wysłanie SMS o treści: „kurs” na numer: 600 020 314 lub wypełnić formularz kontaktowy TUTAJ.

 

Chcesz sprawdzić na jakim etapie jest teraz Twoja znajomość języka niemieckiego? Rozwiąż nasz test językowy!