Kurs języka niemieckiego dla Opiekunek – Szczecin, Kraków

Kurs języka niemieckiego dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych ponownie w MEDIPE!  

Nową edycję kursów rozpoczęliśmy we Wrocławiu, teraz zapraszamy do dwóch kolejnych miast: Szczecina i Krakowa. Zajęcia w Krakowie rozpoczną się 5 września i potrwają do 18 października, w Szczecinie kurs potrwa od 19 września do 8 listopada.  – spotykamy się w weekendy w godzinach porannych.

Jak wyglądają zajęcia?
Działamy na autorskim programie, podczas zajęć z profesjonalnym lektorem otrzymacie od nas materiały do nauki – w tym podręcznik, fiszki i samouczek. Materiał przygotowany jest z myślą o pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Po kursie przygotujemy Cię do wyjazdu na pierwsze zlecenie z Medipe!
Ostatnie spotkanie jest konwersacją w języku niemieckim, a sam kurs kończy egzamin, potwierdzający zdobytą wiedzę. Zaświadczenie o ukończeniu przygotowujemy w języku polskim i niemieckim, by móc przedstawić je też rodzinie niemieckiej, szukającej opieki nad Seniorem. Podczas pierwszego wyjazdu na zlecenie oferujemy konsultacje germanistyczne.

 

KRAKÓW 

Termin: 05.09. – 18.10.2020 

SZCZECIN 

Termin: 19.09. – 08.11.2020 

Zapisz się już dziś!

Tel.: 71 377 88 76 | 600 020 314
Mail: [email protected]

Możesz też zgłosić chęć udziału w kursie poprzez wysłanie SMS o treści: „kurs” na numer: 600 020 314 lub wypełnić formularz kontaktowy TUTAJ.

 

Chcesz sprawdzić na jakim etapie jest teraz Twoja znajomość języka niemieckiego? Rozwiąż nasz test językowy!