KURS PODSTAWOWY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO – PAŹDZIERNIK

Zapraszamy na kolejną edycję naszego Kursu języka niemieckiego od podstaw. Kurs odbędzie się w formie zdalnej.

Zajęcia odbywają się  przez siedem weekendów od 09.10 do 04.12 w godzinach 8:30 – 14:00. Ostatnie spotkanie poświęcone jest na konwersacje w j. niemieckim. Kurs kończy się egzaminem potwierdzającym zdobytą wiedzę. Zaświadczenie o ukończeniu kursu przygotowujemy w języku polskim i niemieckim. Można  przedstawić je rodzinie niemieckiej szukającej opieki nad Seniorem.

Zajęcia prowadzi doświadczony lektor języka niemieckiego, a nasi kursanci korzystają z darmowych podręczników i pomocy naukowych, dostosowanych do zawodu Opiekuna.

Kurs jest płatny na zasadzie zwrotnej kaucji – bezpłatny dla osób, które podejmą współpracę z Medipe i wyjadą z nami na zlecenie po zakończonym kursie.

Zapisać możesz się też wypełniając formularz, klikając TUTAJ.

 

CO ZYSKASZ

Wyjeżdżając do pracy za granicę, umiejętności językowe i swoboda porozumiewania są nieocenione. Naszym celem jest dbanie o komfort Opiekunek, dlatego wymagamy znajomości języka w stopniu komunikatywnym. Tym samym zyskują pewność, że nic nie jest ich w stanie na wyjeździe zaskoczyć.

Każdemu uczestnikowi gwarantujemy konsultacje germanistyczne podczas pierwszego zlecenia oraz spotkanie przygotowujące dla nowych Opiekunek „Wsparcie przed wyjazdem”.

 

PROGRAM KURSU

Nasze kursy są specjalnie dostosowywane przez lektorów, tak aby przekazana wiedza była jak najbardziej przydatna dla Opiekunek osób starszych.

  1. Przedstawianie siebie i swojej rodziny, liczby, daty, godziny.
  2. Posiłki i gotowanie.
  3. Ubrania, pogoda, pory roku i dnia, miesiące i dni tygodnia.
  4. Mieszkanie, obowiązki domowe, zakupy.
  5. Zdrowie: choroby i podstawowe dolegliwości, uczucia i emocje Podopiecznego.
  6. Opieka nad Podopiecznym: organizacja czasu wolnego, przebieg dnia.

 

Masz pytania lub chcesz zapisać się na kurs?

Skontaktuj się z nami!

71 750 86 33 |  600 020 314

[email protected]

Zapisz się, a my oddzwonimy i przekażemy szczegółowe informacje.