Kurs doszkalający z języka niemieckiego!

Zapraszamy Was na nasz doszkalający kurs niemieckiego ONLINE.

Jest to kurs języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Potrafisz się porozumieć, ale ambicje sprawiają, że chcesz poznać niemiecki jeszcze lepiej? Jesteś w dobrym miejscu!

Zajęcia zaczynają się 27-tego lutego i trwają przez 4 kolejne weekendy, a zapisy już wystartowały! Zapisać możesz się pod numerem 71 377 88 76.

Zależy nam, aby stale dawać możliwość rozwoju i nauki Opiekunkom i Opiekunom, którzy chcą z nami współpracować, dlatego kurs będzie się odbywał w formie zdalnej, w godzinach porannych.

To idealny sposób na naukę języka niemieckiego z każdego miejsca – możesz dołączyć do nas i uczestniczyć w zajęciach gdziekolwiek jesteś! Wszystkie szczegóły dotyczące połączenia się na zajęciach przekażemy telefonicznie i mailowo.

Nasz kurs dostosowany jest też do specyfiki pracy Opiekunki – nie musisz marnować czasu na naukę niepotrzebnych zwrotów.

O KURSIE

Kurs trwa  cały miesiąc, spotykamy się w każdy weekend.  Kurs kończy egzamin, potwierdzający zdobytą wiedzę.
Zaświadczenie o ukończeniu przygotowujemy w języku polskim i niemieckim, by móc przedstawić je też rodzinie niemieckiej, szukającej opieki nad Seniorem.

Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy języka niemieckiego a nasi kursanci korzystają z darmowych podręczników i pomocy naukowych, dostosowanych do zawodu Opiekuna.

Kurs jest płatny na zasadzie zwrotnej kaucji w wysokości 349 zł – bezpłatny dla osób, które podejmą współpracę z Medipe i wyjadą z nami na zlecenie po zakończonym kursie.

Zajęcia będą odbywać się online przez 4 kolejne weekendy, zaczynamy 27.02.2021, będziemy spotykać się zdalnie w godzinach porannych.

Masz pytania lub chcesz zapisać się na kurs?

Skontaktuj się z nami!
71 377 88 76 |  600 020 314

[email protected]