Medipe otacza opieką i zapewnia Wam testy Covid-19!

Niezależnie od sytuacji Medipe zawsze otacza opieką!

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo – naszych Opiekunek i Opiekunów, Podopiecznych oraz pracowników biurowych. Aby jak najlepiej Was chronić, zdecydowaliśmy się podjąć kolejne kroki, które pozwolą jak najbardziej zminimalizować ryzyko zarażenia się wirusem SARS-CoV-2.

Podchodzimy odpowiedzialnie do sytuacji epidemii, z którą wszyscy się mierzymy, dlatego przed wyjazdem do Niemiec, u wszystkich Opiekunek i Opiekunów przeprowadzimy testy na obecność Covid-19. Chcemy mieć pewność, że wyjazdy z nami do pracy są dla Was i dla Waszych Podopiecznych bezpieczne.

Co istotne – nie musicie martwić się o koszty – wszystkie testy zostaną opłacone przez Medipe.

Każdy kraj podejmuje własne kroki w walce z pandemią i inaczej dba o swoich obywateli – w Niemczech niektóre landy wprowadzają dodatkowe ograniczenia i obostrzenia dla osób podróżujących i przyjeżdżających do pracy z obszarów, w których notuje się podwyższoną liczbę zachorowań na koronawirusa. Medipe zapewnia jednak testy Covid-19 wszystkim naszym Opiekunkom i Opiekunom, niezależnie z jakiego regionu Polski wyjeżdżają i w którą część Niemiec jadą. Dbamy też o organizację i bezpieczeństwo podróży, zwracając szczególną uwagę o zachowanie wszelkich środków ostrożności.
O wszystkich szczegółach będą informować Was koordynatorzy i nasi konsultanci, którzy w razie potrzeby są do Waszej dyspozycji. Cały czas możecie też bezpłatnie korzystać ze wsparcia naszego doświadczonego psychologa.