NAŁADUJ SUPERMOCE!

Wiemy, że praca przy opiece osób starszych często jest wymagająca i nawet Superbohaterka może stracić trochę energii i motywacji. Spadek siły się zdarza, na szczęście w Medipe nie jest to problem – gwarantujemy naszym Opiekunkom naładowanie mocy!

Na czym polega odzyskanie mocy? Może to wydawać się zbyt proste, ale najczęściej bardzo pomocna jest już zwykła rozmowa z osobą, która nas wysłucha i zrozumie, a w dodatku wykorzysta swoją wiedzę i doświadczenie, by pomóc w opiece nad seniorem.
Specjalnie dla Superbohaterek Medipe uruchamiamy numer, pod którym będzie można skontaktować się z naszą Pomocną – osobą, która dobrze zna codzienne wyzwania stawiane przed Opiekunką i potrafi pomóc je pokonać!
Kto będzie czuwał po drugiej stronie słuchawki?
Nasza Pomocna, dbająca o supermoce Drużyny Medipe jest absolwentką psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła też studia podyplomowe ,,Kryzys i interwencje kryzysowe” na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu. Pomocniczka Drużyny Medipe, szerokie doświadczenie zdobywała w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, hospicjum Bonifratrów we Wrocławiu oraz podczas pracy w charakterze opiekunki osoby starszej i niepełnosprawnej. Nasza Pomocna stale dokształca się w obszarze geriatrii, pracy z seniorami i osobami niepełnosprawnymi, m.in. uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.
Swoją wiedzę i doświadczenie chce wykorzystywać, pomagając właśnie Wam, czyli Superbohaterkom Medipe.
Nie musisz działać na resztkach sił, naładuj Supermoce z Medipe!

Chcesz dołączyć do Drużyny Medipe i doładować moce?
Zgłoś się do nas!
71 377 88 88
[email protected]