OTACZAMY OPIEKĄ #zostańwdomu #zostańnazleceniu

Niezależnie od sytuacji Medipe zawsze otacza opieką. Jesteśmy i pracujemy dla naszych Opiekunek – tych przebywających obecnie na zleceniu w Niemczech i tych, które są teraz w Polsce i myślą o możliwości wyjazdu w najbliższym czasie.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo – Wasze oraz naszych pracowników, którzy zostają w domach i pracują zdalnie, cały czas zapewniając Wam wsparcie. Tymczasowo wstrzymaliśmy możliwość wizyt w naszych oddziałach. Co nie znaczy, że nasz Zespół nie pracuje – wprost przeciwnie! Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewniać Wam bezpieczeństwo, pomoc i udzielać niezbędnych informacji. Dlatego jeżeli tylko będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z koordynatorami.

Opiekunko, Ciebie również zachęcamy do tego, aby zostać w domu – niezależnie czy przebywasz teraz na zleceniu, czy nie #zostańwdomu, dbaj o siebie i o Podopiecznego, nie wychodząc niepotrzebnie i unikając dużych skupisk ludzi. Co równie ważne #zostańnazleceniu ze swoją agencją. Przede wszystkim zatroszczysz się w ten sposób o swoje bezpieczeństwo. W obecnej sytuacji lepiej unikać podróży oraz zmian organizacyjnych w pracy. Niemcy są jednym z krajów o najlepszej dostępności leków i opieki zdrowotnej, co potwierdzają międzynarodowe statystyki. My też jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Otaczamy opieką wszystkie Opiekunki i Opiekunów, dlatego też w najbliższym czasie nie zwiększamy wyjazdów, ograniczając podróże. Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas w tym momencie najważniejsze! Jak tylko sytuacja ulegnie zmianie wrócimy do czynności rekrutacyjnych. W tym czasie będziemy pracować nad możliwymi udogodnieniami i zapewnieniem wszelkich środków ostrożności podczas podróży i na zleceniu.

Teraz dużo zależy od naszego podejścia i wspólnej mobilizacji. Pamiętaj, że możesz na nas liczyć!