Poleć Medipe rodzinie Seniora, który potrzebuje pomocy

Jeśli pracujesz jako Opiekunka osób starszych, na pewno wiesz jak ciężko jest starszym, często schorowanym osobom samodzielnie funkcjonować. Znasz osoby, które same opiekują się bliskim Seniorem i potrzebują pomocy? A może wiesz, że osoba ...

Jeśli pracujesz jako Opiekunka osób starszych, na pewno wiesz jak ciężko jest starszym, często schorowanym osobom samodzielnie funkcjonować.

Znasz osoby, które same opiekują się bliskim Seniorem i potrzebują pomocy? A może wiesz, że osoba starsza w Twoim otoczeniu nie radzi sobie już tak dobrze, jak kiedyś?

Poleć rodzinie Seniora MEDIPE i zyskaj premię 200 zł!

Medipe oferuje opiekę nie tylko w Niemczech, ale i w Polsce, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują takiego wsparcia. Gwarantujemy opiekę domową dostosowaną indywidualnie do potrzeb i stanu zdrowia Podopiecznego. Możemy zapewnić pomoc całodobowo, w wybrane dni tygodnia, czy przez kilka godzin dziennie.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać premię 200 zł za polecenie?

Przede wszystkim, należy wypełnić oświadczenie o przystąpieniu do programu partnerskiego i dostarczyć go do naszego oddziału lub wysłać mailowo na adres [email protected].
Oświadczenie jest załącznikiem do regulaminu.

Szczegóły programu partnerskiego i przyznawania premii oraz wzór oświadczenia, który należy złożyć znajdziesz w regulaminie – TUTAJ.

 

Zachęcamy do kontaktu:
???? 71 750 77 56
???? [email protected]
???? www.medipepolska.pl