Pomoc psychologa dla Opiekunek Medipe

Otaczamy opieką Opiekunki i Opiekunów, którzy przebywają teraz w pracy w Niemczech oraz tych, mają z nami podpisaną umową i zastanawiają się nad możliwością podjęcia pracy w najbliższym czasie.

W związku z ostatnimi wydarzeniami, wiemy, że możecie czuć się teraz niepewnie i mieć wiele pytań związanych z obecną sytuacją w kraju i na świcie oraz z tym, jak teraz będzie wyglądać Wasza praca.
Dlatego uruchomiliśmy specjalny numer 735 274 655, pod którym będziecie mogli skontaktować się z doświadczonym psychologiem. Możecie zwrócić się do niego z wątpliwościami, czy pytaniami związanymi z opieką w czasie, kiedy lepiej zostać w domu i opowiedzieć o tym, jak się teraz czujecie, czy co Was zastanawia.
Psycholog jest do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00. To osoba, która ma doświadczenie w pracy związanej z opieką, dlatego dobrze zna Wasze potrzeby i codzienne obowiązki związane z opieką nad Seniorem.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby zapewniać Wam bezpieczeństwo, pomoc i udzielać niezbędnych informacji. Dlatego jeżeli tylko będziecie mieć jakiekolwiek wątpliwości związane z pracą, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z koordynatorami lub pod numerem ogólnym: 713778888.