Przywróć radość świąt!

W sklepach pojawiają się już powoli świąteczne akcenty, myślami też wędrujemy coraz częściej w ten grudniowy okres. Niestety nie dla wszystkich Boże Narodzenie jest czasem radości, ciepła i miłej atmosfery. Wiele starszych osób z różnych względów nie może liczyć na obecność rodziny i bliskich, a przez to święta oznaczają dla nich smutek i samotność.

Na szczęście są wśród nas wspaniałe osoby, które już teraz wiedzą, że w święta dotrzymają towarzystwa i otoczą opieką Seniorów w Niemczech. Mamy oczywiście na myśli Opiekunki Medipe, nasze Superbohaterki, których znakiem rozpoznawczym jest wielka empatia, wyrozumiałość i cierpliwość. To dzięki ich obecności na twarzach wielu starszych osób w wigilijny wieczór pojawi się uśmiech.

Przywróć radość świąt!

Bardzo doceniamy pracę naszych Opiekunek w tak szczególnym okresie. Wiemy, że często wymaga to poświęcenia i zrezygnowania z towarzystwa własnej rodziny. Ale wiemy też, że chęć niesienia pomocy innym jest dla Pań z naszej drużyny dużo ważniejsza.

Dlatego jako podziękowanie przygotowaliśmy za pracę w okresie świątecznym specjalną premię aż 400 EURO!
Regulamin przyznawania premii dostępny jest tutaj.

Wyjeżdżając z Medipe do pracy przy opiece osób starszych w Niemczech można zarobić nawet 1600 EURO miesięcznie. Do tego w okresie świątecznym oferujemy premię 400 EURO. Aby z nami wyjechać konieczna jest znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece.

Też już podjęłaś decyzję o wyjeździe w czasie świąt? A może masz jeszcze jakieś pytania?

Zachęcamy do kontaktu:
???? 71 377 88 88 | 600 020 315
???? [email protected]

Oferty pracy znajdziesz tutaj.