Wsparcie na starcie – nowa edycja

Zaczynamy kolejną edycję programu „Wsparcie na starcie„, czyli kursów językowych od podstaw, połączonych z przygotowaniem do pierwszego wyjazdu i szkoleniami opiekuńczymi. Dla Opiekunek osób starszych, które chcą wyjeżdżać z nami do pracy ...

Zaczynamy kolejną edycję programu „Wsparcie na starcie„, czyli kursów językowych od podstaw, połączonych z przygotowaniem do pierwszego wyjazdu i szkoleniami opiekuńczymi.

Dla Opiekunek osób starszych, które chcą wyjeżdżać z nami do pracy w Niemczech, ale nie znają języka niemieckiego przygotowaliśmy profesjonalne kursy językowe od podstaw, przygotowane specjalnie dla osób zajmujących się opieką nad osobami starszymi.

Kurs trwa tylko 2 miesiące, przez 7 kolejnych weekendów. Ostatnie spotkanie jest konwersacją w języku niemieckim, a sam kurs kończy egzamin, potwierdzający zdobytą wiedzę. Zaświadczenie o ukończeniu przygotowujemy w języku polskim i niemieckim, by móc przedstawić je też rodzinie niemieckiej, szukającej opieki nad Seniorem.

Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy języka niemieckiego a nasi kursanci korzystają z darmowych podręczników i pomocy naukowych, dostosowanych do zawodu Opiekuna.

 

Dodatkowo, osoby biorące udział w kursie językowym będą mogły dołączyć do nas na wybranym szkoleniu opiekuńczym całkowicie bezpłatnie! W najbliższym czasie będziemy prowadzić zupełnie nowe szkolenia dotyczące prawidłowego udzielania pierwszej pomocy. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zaprosimy Was też na spotkanie przygotowujące do pierwszego wyjazdu na zlecenie.

 

Zachęcamy do zapisów! 

Tel.: 71 377 88 76 600 020 314

E-mail[email protected]

 

Najbliższe kursy zaczynamy 22 czerwca aż w 4 miastach:

WROCŁAW 

KATOWICE

SZCZECIN

LUBLIN – tutaj zaczynamy tydzień później, 29 czerwca

 

Wciąż można się zapisać i do nas dołączyć! Zapraszamy. 🙂