Interesuje Cię praca opiekunki na krótkie zastępstwo? Zgłoś się do nas! Z nami nabierzesz doświadczenia, bez konieczności rezygnowania z Twojej stałej pracy, studiów czy innych zobowiązań w kraju. Przejrzyj nasze oferty i wybierz takie, które odpowiada Ci najbardziej.

Formularz kontaktowy

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.

  * - Pola obowiązkowe

  Gwarantujemy

  Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

  Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

  Darmowe konsultacje
  z pielęgniarką
  i psychologiem

  Organizacja podróży
  oraz darmowe testy
  na Covid

  Zakwaterowanie
  na miejscu

  Formalności załatwiane on-line

  Całodobowy kontakt
  z koordynatorem

  Legalne zatrudnienie
  oraz wysokie zarobki

  Praca opiekunki na krótkie zastępstwo – dla kogo?

  Opieka w Niemczech to kusząca praca dla wielu Polek – nie tylko ze względu na wysokie zarobki. Jest to świetna okazja do poznania świata oraz zdobycia nowych doświadczeń. Jednak wyjazd na kilka miesięcy nie zawsze jest możliwy. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, warto aplikować do opieki na zastępstwo. Kilkutygodniowy wyjazd możesz potraktować jako wakacyjną przygodę lub metodę dorobienia do studiów lub do stałej pensji. Jest to doskonała opcja dla kobiet pochłoniętych wychowywaniem dzieci. Opieka na skoczka to świetny sposób na dodatkową pracę, kiedy Twoje pociechy wypoczywają na koloniach lub spędzają ferie u babci.

  Praca opiekunki na zastępstwo to także dobra metoda, by sprawdzić, czy praca przy opiece nad seniorami jest dla Ciebie. Wyjazd na kilka tygodni nie jest dużym zobowiązaniem, jednak pozwoli Ci poznać zalety i wady tego zawodu. 

  Kogo poszukujemy? Osoby z doświadczeniem (może być przy opiece nad starszym członkiem rodziny lub w hospicjum w ramach wolontariatu) oraz przynajmniej podstawową znajomością języka niemieckiego. Ważne są także kompetencje miękkie, a więc empatia, elastyczność i otwartość.

  Praca jako opiekunka na zastępstwo w MEDIPE

  Sprawdź nasze oferty opiekunek na zastępstwo i wybierz najbardziej odpowiadający termin. Gwarantujemy, że wszystkie ogłoszenia są przez nas weryfikowane. Przy każdym ogłoszeniu znajdziesz informację na temat stanu zdrowia seniora, zakwaterowania, terminu wyjazdu oraz wynagrodzenia.

  Co Cię czeka po wybraniu oferty pracy opiekunki na skoczka? Przede wszystkim legalne zatrudnienie, ubezpieczenie oraz satysfakcjonujące zarobki. Zapewniamy także transport z Twojego adresu na miejsce pracy. W każdej chwili możesz liczyć też na wsparcie polskojęzycznego koordynatora i całodobowy telefon alarmowy. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!