Opieka Koblenz

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności jako opiekunka osób starszych, a przy okazji spróbować życia w Niemczech? Praca w Koblenz to coś w sam raz dla Ciebie. Nie musisz przeglądać niemieckojęzycznych stron z ofertami ani nawet szukać zakwaterowania. W Medipe zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Zapraszamy do sprawdzenia naszych ofert pracy przy opiece nad osobami starszymi w Koblenz.

Formularz kontaktowy

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.

  * - Pola obowiązkowe

  Gwarantujemy

  Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

  Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

  Darmowe konsultacje
  z pielęgniarką
  i psychologiem

  Organizacja podróży
  oraz darmowe testy
  na Covid

  Zakwaterowanie
  na miejscu

  Formalności załatwiane on-line

  Całodobowy kontakt
  z koordynatorem

  Legalne zatrudnienie
  oraz wysokie zarobki

  Praca Koblenz – wysokie zarobki i cenne doświadczenie

  Opieka w Niemczech to praca wymagająca, ale dająca wiele satysfakcji. Będziesz pomagać seniorom w codziennych czynnościach, a także towarzyszyć w ciągu dnia, by nie czuli się samotni. Nasze oferty są bardzo zróżnicowane. Wielu naszych Podopiecznych jest bardzo samodzielnych i wymaga przede wszystkim ciepłej rozmowy, pomocy przy zakupach czy asekuracji podczas spacerów. Niektórzy jednak potrzebują opiekunki, która ma doświadczenie przy opiece nad osobami leżącymi. Możemy jednak zagwarantować, że opieka nad każdym seniorem daje wiele satysfakcji. Między opiekunkami a ich Podopiecznymi często nawiązuje się mocna relacja.

  Praca przy opiece w Niemczech – co oferujemy?

  Praca w Koblenz w Niemczech może stać się nie tylko wyzwaniem, ale i przygodą. Nie musisz się martwić, że z czymś sobie nie poradzisz. W naszych opisach dokładnie przedstawiamy charakter pracy oraz wiek i stan seniora. Możesz więc wybrać ofertę, w której będziesz czuć się pewnie. Masz także pewność, że nie zostawimy Cię samego. Możesz skorzystać z telefonu do Twojego koordynatora 24 godziny na dobę, jeśli przydarzą się nieprzewidziane sytuacje. Przygotowaliśmy także poradnik dla opiekunek osób starszych, w którym znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania.

  Opieka nad osobami starszymi koblenz – dla kogo?

  W Koblenz praca dla Polaków jest nie tylko satysfakcjonująca, ale także dobrze płatna. Kogo szukamy do pracy przy opiece w Niemczech? Przede wszystkim osób empatycznych, cierpliwych i niebojących się wyzwań. Nie ma dla nas znaczenia wiek czy płeć. Ważne jest dla nas doświadczenie przy opiece nad osobami starszymi oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Jednak nie martw się. Nie musisz mieć skończonego pielęgniarstwa. Doświadczenie przy zajmowaniu się starszym członkiem rodziny lub wolontariat w hospicjum całkowicie wystarczy. Nie wymagamy też certyfikatu C1 z niemieckiego – ważne, żebyś umiał się płynnie komunikować. Zapewniamy, że po kilku miesiącach pracy opiekunki w Niemczech Twój poziom znacznie wzrośnie.

  Przejrzyj nasze oferty pracy dla opiekunek w Niemczech i wybierz zlecenie dla siebie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!