Oferty pracy dla opiekunek i opiekunów osób starszych Konstaz

Szukasz legalnej pracy w Niemczech? Skorzystaj z usług MEDIPE i Wyróżniasz się empatią i lubisz rozmawiać z ludźmi? Praca w Konstanz z osobami starszymi to coś w sam raz dla siebie. Jako opiekunka seniora masz okazję zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, podszlifować niemiecki, a także posmakować życia za naszą zachodnią granicą. Nie musisz szukać ogłoszeń samodzielnie. Sprawdź nasze oferty pracy dla opiekunek w Niemczech, zgłoś się i wyrusz z nami do Konstanz. Praca dla Polaków w Niemczech przy opiece nad osobami starszymi daje mnóstwo satysfakcji.

Formularz kontaktowy

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.

  * - Pola obowiązkowe

  Gwarantujemy

  Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

  Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

  Darmowe konsultacje
  z pielęgniarką
  i psychologiem

  Organizacja podróży
  oraz darmowe testy
  na Covid

  Zakwaterowanie
  na miejscu

  Formalności załatwiane on-line

  Całodobowy kontakt
  z koordynatorem

  Legalne zatrudnienie
  oraz wysokie zarobki

  Opieka nad osobami starszymi w Konstanz – co zyskujesz?

  Opieka w Niemczech jest w sam raz zarówno dla osób, które chcą dorobić na wakacjach, jak i opiekunek, które szukają zatrudnienia na dłużej. Taka forma pracy cieszy się dużą popularnością ze względu na wysokie zarobki, choć oczywiście nie tylko. Opieka nad osobami starszymi w Konstanz to sposób na zdobycie nowego doświadczenia oraz spróbować życia za granicą jako mieszkaniec, a nie jako turysta. Praca przy opiece w Niemczech to także coś w sam raz dla osób, które chcą spróbować czegoś odmiennego niż spędzanie ośmiu godzin dziennie na etacie. 

  Praca w Konstanz w Niemczech – nasza oferta

  Praca opiekunki w Niemczech jest wymagająca, jednak damy Ci nasze pełne wsparcie. Jeśli wybierzesz naszą ofertę, nie musisz martwić się zakwaterowaniem czy ubezpieczeniem. Wszystkim zajmiemy się my. Pomożemy Ci także w różnych nieprzewidzianych sytuacjach. Podczas wyjazdu do pracy w Konstanz w Niemczech możesz dzwonić do swojego koordynatora o każdej porze – również w weekendy. Udostępniamy także poradnik dla opiekunek osób starszych, dzięki któremu dobrze przygotujesz się do wyjazdu.

  Na naszej stronie znajdziesz bardzo zróżnicowane oferty. Przedstawiamy w nich dokładny opis charakteru pracy oraz informacje na temat wieku i stanu zdrowia seniora. Z łatwością więc znajdziesz coś dla siebie.

  Praca Konstanz – dla kogo?

  Praca dla opiekunek w Niemczech jest idealna dla osób otwartych, które lubią poznawać nowych ludzi. Konieczna jest także empatia, cierpliwość i wyrozumiałość. Niezbędna będzie również ogólna sprawność fizyczna, ponieważ niektórzy nasi Podopieczni wymagają pomocy z poruszaniem się, wstawaniem z łóżka czy zmienianiem pieluch. Wymagamy także doświadczenia w opiece nad seniorami – na przykład nad starszym członkiem rodziny lub jako wolontariusz w hospicjum. Nie musisz być po filologii germańskiej, jednak ważna jest komunikatywna znajomość niemieckiego do kontaktu z seniorem i jego bliskimi.

  Sprawdź naszą ofertę pracy przy opiece osób starszych w Niemczech i rozpocznij swoją nową karierę zawodową!