Opieka Krefeld

Chcesz spróbować swoich sił w ciekawym i dobrze płatnym zawodzie? Praca w Krefeld jako opiekunka seniorów to świetny sposób na rozwój zawodowy. Nie tylko zdobędziesz cenne doświadczenie, ale także posmakujesz życia w innym kraju, szlifując język. Opieka nad osobami starszymi w Krefeld może stać się Twoją wakacyjną pracą lub zatrudnieniem na dłuższy czas. Sprawdź, jakie oferty przygotowaliśmy.

Formularz kontaktowy

  Informacje o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz tutaj.

  * - Pola obowiązkowe

  Gwarantujemy

  Atrakcyjne premie sezonowe i bonusy

  Szkolenia językowe oraz dostęp do platformy edukacyjnej

  Darmowe konsultacje
  z pielęgniarką
  i psychologiem

  Organizacja podróży
  oraz darmowe testy
  na Covid

  Zakwaterowanie
  na miejscu

  Formalności załatwiane on-line

  Całodobowy kontakt
  z koordynatorem

  Legalne zatrudnienie
  oraz wysokie zarobki

  Krefeld – praca dla Polaków z Medipe

  Opieka w Niemczech to sposób na zdobycie interesującego doświadczenia oraz na wysokie zarobki. Jednak wiele osób waha się przed podjęciem decyzji o wyjeździe ze względu na nieznajomość niemieckiego prawa czy formalności związane z zatrudnieniem za granicą. Jeśli jednak zdecydujesz się na naszą ofertę pracy w Krefeld w Niemczech, wszystkim zajmiemy się my. Będziemy Cię również wspierać w czasie całego wyjazdu. Zawsze możesz zadzwonić do swojego koordynatora w trudnych sytuacjach – nawet wieczorami i w weekendy. Przygotowaliśmy także poradnik dla opiekunek osób starszych, który pomoże Ci przygotować się do wyjazdu.

  Możesz mieć pewność, że oferty pracy dla opiekunek w Niemczech zostały przez nas zweryfikowane. Zapewniamy Ci legalną pracę na uczciwych warunkach.

  Praca w Krefeld przy opiece nad seniorami – dlaczego warto?

  Opieka nad osobami starszymi w Krefeld to nie tylko wysokie zarobki. Praca dla Polaków w Niemczech jest atrakcyjna pod wieloma względami. Zatrudnienie za granicą to ciekawe doświadczenie, które znacznie wzbogaci Twoje CV. Jeśli w przyszłości zechcesz znaleźć dobrze płatną pracę w Polsce, praca w Niemczech będzie zdecydowanie mile widziana. A może wręcz przeciwnie – chcesz na stałe przeprowadzić się za naszą zachodnią granicę? Praca przy opiece ze wsparciem polskiego koordynatora to dobry sposób na zdobycie pierwszych doświadczeń na bezpiecznym gruncie.

  Nie zapominajmy również, że praca przy opiece nad seniorami daje mnóstwo satysfakcji, a między opiekunkami a ich Podopiecznymi nawiązuje się często trwała i ciepła relacja. Wiele osób traktuje więc wyjazdy do Niemiec jako swoje stałe źródło zatrudnienia.

  Kogo szukamy?

  Jakie wymagania musi spełniać opiekunka osób starszych w Niemczech? Przede wszystkim powinna być to osoba empatyczna, cierpliwa i dyskretna. Seniorzy często wymagają asekuracji i pomocy przy wstawaniu, więc niezbędna jest ogólna sprawność fizyczna. Wymagamy także doświadczenia w opiece nad osobami starszymi (na przykład zajmowanie się członkiem rodziny) oraz komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

  Jeśli spełniasz te wymagania, nasza praca jest w sam raz dla Ciebie. Zatrudniamy osoby bez względu na płeć i wiek. Zapraszamy!