Praca z Medipe się opłaca!

premie_www_medipe

Wypełnij formularz

Wyjedź z Medipe i odbierz premię!

IMIĘ*
NAZWISKO*
NR TELEFONU*
ADRES E-MAIL
WOJEWÓDZTWO
* Pola obowiązkoweREGULAMIN
**Zgoda rekrutacyjna TAK
Zgoda na marketing email TAK
Zgoda na marketing SMS/MMS TAK
Klauzula informacyjna do zgody na przetwarzanie danych
**Zaznaczenie zgody jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pracuj z przyjaciółką w Medipe!

Masz przyjaciółkę, z którą godzinami rozmawiasz przez telefon, dzielisz się przepisami i chętnie spotykasz na kawie? Możecie pracować razem w jednej firmie!

Pracuj z przyjaciółką w Medipe i zyskaj premię za polecenie Opiekunki aż 400 zł!

Jeśli Twoja znajoma też jest Opiekunką osób starszych z doświadczeniem i zna język niemiecki, dzięki Tobie zarobi nawet 1600 € miesięcznie i skorzysta z licznych premii! Ty z kolei zyskasz 400 zł za polecenie nam Opiekunki.

Co dokładnie trzeba zrobić? To bardzo proste – wystarczy, że wypełnisz formularz dołączany do każdej umowy i przekażesz go bezpośrednio w oddziale Medipe w swoim mieście lub prześlesz na maila: [email protected].

Jeśli masz pytania, zadzwoń pod nr 71 377 88 88.

Bądź z nami na bieżąco i śledź nasze kanały informacyjne:

Facebook
Blog MEDIPE

W Medipe na wiosnę łowimy premię!

Marzy Ci się złota rybka, która spełni Twoje życzenia? Lepiej weź sprawy w swoje ręce i sprawdź, jaką premię złowisz w Medipe. Na wiosnę oferujemy aż 200 euro premii na czysto! Regulamin przyznawania premii wiosennej znajdziesz TUTAJ. Opiekunki i Opiekunowie, którzy dobrze znają język niemiecki i mają doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, z nami…

Details

Pracuj z przyjaciółką w Medipe!

Masz przyjaciółkę, z którą godzinami rozmawiasz przez telefon, dzielisz się przepisami i chętnie spotykasz na kawie? Możecie pracować razem w jednej firmie! Pracuj z przyjaciółką w Medipe i zyskaj premię za polecenie Opiekunki aż 400 zł! Jeśli Twoja znajoma też jest Opiekunką osób starszych z doświadczeniem i zna język niemiecki, dzięki Tobie zarobi nawet 1600…

Details