Praca z Medipe się opłaca!

medipe_www_BN_premie

Wypełnij formularz

Wyjedź z Medipe i odbierz premię!

IMIĘ*
NAZWISKO*
NR TELEFONU*
ADRES E-MAIL
WOJEWÓDZTWO
* Pola obowiązkoweREGULAMIN
**Zgoda rekrutacyjna TAK
Zgoda na marketing email TAK
Zgoda na marketing SMS/MMS TAK
Klauzula informacyjna do zgody na przetwarzanie danych
**Zaznaczenie zgody jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

A co, jeśli święta zależałyby od Ciebie?

Wielu z nas nie myśli jeszcze o świętach Bożego Narodzenia. Ale są ludzie, którzy już teraz mają je w głowie i wcale nie chodzi o niecierpliwe oczekiwanie. Martwią się, bo święta oznaczają dla nich głównie samotność. O kim mowa? O starszych osobach, które z różnych względów nie mogą liczyć na obecność rodziny i bliskich. A w święta to dotyka najmocniej.

Na szczęście są też wspaniałe osoby, które już teraz wiedzą, że w święta dotrzymają towarzystwa i otoczą opieką Seniorów w Niemczech. Mamy oczywiście na myśli Opiekunki Medipe, nasze Superbohaterki, których znakiem rozpoznawczym jest wielka empatia, wyrozumiałość i cierpliwość. To dzięki ich obecności na twarzach wielu starszych osób w wigilijny wieczór pojawi się uśmiech.

Święta samotnych Seniorów zależą też od Ciebie.

Bardzo doceniamy pracę naszych Opiekunek w tak szczególnym okresie. Wiemy, że często wymaga to poświęcenia i zrezygnowania z towarzystwa własnej rodziny. Ale wiemy też, że chęć niesienia pomocy innym jest dla Pań z naszej drużyny dużo ważniejsza.

Dlatego jako podziękowanie przygotowaliśmy za pracę w okresie świątecznym specjalną premię aż 400 EURO!

Szczegóły i regulamin przyznawania premii dostępny jest tutaj: Regulamin premii

Wyjeżdżając z Medipe do pracy przy opiece osób starszych w Niemczech można zarobić nawet 1600 EURO miesięcznie. Do tego w okresie świątecznym oferujemy premię 400 EURO. Aby z nami wyjechać konieczna jest znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece.

Oferty pracy znajdziesz tutaj.

Bądź z nami na bieżąco i śledź nasze kanały informacyjne:

Facebook
Blog MEDIPE

Pracuj z przyjaciółką w Medipe!

Masz przyjaciółkę, z którą godzinami rozmawiasz przez telefon, dzielisz się przepisami i chętnie spotykasz na kawie? Możecie pracować razem w jednej firmie! Pracuj z przyjaciółką w Medipe i zyskaj premię za polecenie Opiekunki aż 400 zł! Jeśli Twoja znajoma też jest Opiekunką osób starszych z doświadczeniem i zna język niemiecki, dzięki Tobie zarobi nawet 1600…

Details

Dołącz do najlepszych, przejdź do Medipe!

Pracujesz jako Opiekunka osób starszych w Niemczech, ale nie jesteś zadowolona z obecnych warunków? Czujesz, że zasługujesz na więcej? Dołącz do najlepszych! Przejdź do Medipe – na start dostaniesz od nas 400 zł premii! Miesięcznie możesz u nas zarobić nawet 1600 €, a do tego skorzystasz z wielu premii i dodatkowych bonusów. Zapewniamy transport na…

Details