WYBRAŁAM I POLECAM pracę w Medipe! 

formualrz_zakladka__Premie-03_PL

Wypełnij formularz

Wyjedź z Medipe i odbierz premię!

IMIĘ*
NAZWISKO*
NR TELEFONU*
ADRES E-MAIL
WOJEWÓDZTWO
* Pola obowiązkoweREGULAMIN
**Zgoda rekrutacyjna TAK
Zgoda na marketing email TAK
Zgoda na marketing SMS/MMS TAK
Klauzula informacyjna do zgody na przetwarzanie danych
**Zaznaczenie zgody jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Masz referencje z innej agencji? Przyjdź do Medipe i zyskaj 120 Euro netto!

Myślisz o zmianie agencji na taką, która zadba o Twoje bezpieczeństwo i zaoferuje Ci szereg korzyści, dobre wynagrodzenie oraz opiekę koordynatorów? Dołącz do MEDIPE i odbierze premię!

Dla wszystkich osób, które rozpoczynając z nami współpracę, przedstawią referencje z innych agencji przygotowaliśmy specjalną premię – aż 120 Euro netto!

Wysokość premii jest zależna od czasu pobytu na zleceniu, szczegóły dotyczące przyznawania „Premii za referencje” znajdziesz w regulaminie – TUTAJ.

Naszym Opiekunkom i Opiekunom oferujemy legalną pracę przy opiece nad osobami starszymi na terenie całych Niemiec. Zarobisz u nas nawet 1600 EURO miesięcznie oraz skorzystasz z licznych premii i bonusów!
Zapewniamy bezpieczny transport na zlecenie, prywatne ubezpieczenie oraz stałe wsparcie polskich koordynatorów.

Chcesz poznać więcej szczegółów lub aktualne oferty pracy? Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania, zadzwoń pod nr 71 377 88 88.

Bądź z nami na bieżąco i śledź nasze kanały informacyjne:

Facebook
Blog MEDIPE

A sąsiadkę pytałaś? Premia za polecenie – 130 Euro!

Chcesz zdobyć premię za polecenie, ale nie jesteś pewna, komu zaproponować pracę w Medipe? A sąsiadkę pytałaś? Wiele naszych Opiekunek decyduje się na wyjazd i polecenie pracy swoim przyjaciółkom i sąsiadkom i zyskują dodatkowo 130 Euro! Dołącz do nich! Jak działa premia? Wystarczy, że powiesz o Medipe swojej znajomej! Wszystkie szczegóły dotyczące przyznawania premii znajdziesz…

Details

WAKACYJNA PULA PREMII – 530 EURO!

Praca z Medipe to gwarancja pewnego zatrudnienia i wysokich zarobków. Co równie istotne, nasza oferta zachęca ze względu na wiele atrakcyjnych premii okresowych. W wakacje 2021 możesz do stałego wynagrodzenia dostać 530 Euro premii wakacyjnej! Tak, aż 530 Euro! Regulaminy premii znajdziesz tutaj: premia za polecenie premia za referencje pula premii   Medipe zapewnia: legalne…

Details