MEDIPE GWARANCJĄ DOŚWIADCZENIA

 

 

  • Umiemy dopasować oferty do Waszych oczekiwań i umiejętności.
  • Mamy świadomość tego, jak wymagająca może być praca Opiekunki.
  • Znamy Wasze potrzeby i rozumiemy, co jest najważniejsze podczas organizacji wyjazdu.
  • Wiemy, czego możecie oczekiwać od Podopiecznych, z którymi podejmujemy współpracę.

 

Wszystko to jest efektem doświadczenia popartego wieloletnim stażem na rynku. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firmą w branży, dzięki czemu najlepiej rozumiemy, czym się ona rządzi. Dlatego nasze Opiekunki ufają nam i aktywnie wyjeżdżają z Medipe do Niemiec. Oferujemy zarobki do 1600 Euro miesięcznie plus premie! Chcesz dołączyć do tego grona? Skontaktuj się z naszymi konsultantami 71 377 88 88 | 600 020 315 lub sama wybierz ofertę, która jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna TUTAJ.

Gwarantujemy bezpieczny transport na zlecenie z zachowaniem wszelkich niezbędnych środków ochronnych, współpracujemy tylko z odpowiedzialnymi przewoźnikami. Dodatkowo, przed wyjazdem na zlecenie zapewniamy naszym Opiekunkom test na obecność Covid-19, żeby jak najlepiej zadbać o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Test jest dla Ciebie bezpłatny – koszty ponosi Medipe. Szczegóły znajdziesz w aktualnościach.

 

Nie wszystko zawsze można przewidzieć. Ale cóż, jesteśmy tego świadomi ???? Dlatego nasze Opiekunki mogą liczyć na stałą opiekę koordynatora, który czuwa nad nimi podczas pobytu w Niemczech.

 

Wyjedź z doświadczonymi już dziś!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:

☎ 71 377 88 88 | 600 020 315

???? [email protected]