Praca przy opiece osób starszych w Niemczech

Co słychać?

Znajdź nas, polub nas, bądź na bieżąco!

Dołącz do grona SUPERBOHATEREK MEDIPE

Zgłoś się do nas – oddzwonimy!

Wypełnij formularz. Znajdziemy dla Ciebie pracę!

IMIĘ*
NAZWISKO*
NR TELEFONU*
ADRES E-MAIL
WOJEWÓDZTWO
*Pola obowiązkoweREGULAMIN

**Zgoda rekrutacyjna  TAK

 TAK Zgoda na marketing email

 TAK Zgoda na marketing SMS/MMS

Klauzula informacyjna do zgody na przetwarzanie danych ZOBACZ TREŚĆ

**Zaznaczenie zgody jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Oferty
pracy

Wybierz ofertę dla siebie!

Transport opiekunki osób starszych w Niemczech

Pilne zlecenie

ładuję...
proszę czekać

WYJAZD OD ...
OKRES: ...

sprawdzone zlecenie

Zastępstwo

ładuję...
proszę czekać

WYJAZD OD ...
OKRES: ...

Ikona Nowe dla opieki osób starszych w Niemczech

Nowe miejsce

ładuję...
proszę czekać

WYJAZD OD ...
OKRES: ...

            NIE ZNASZ NIEMIECKIEGO?

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Wypełnij formularz i podnieś swoje kwalifikacje!

IMIĘ*
NAZWISKO*
NR TELEFONU*
E-MAIL
WOJEWÓDZTWO
* Pola obowiązkoweREGULAMIN
**Zgoda na przedstawienie oferty szkoleniowej TAK
Zgoda na marketing email TAK
Zgoda na marketing SMS/MMS TAK
Klauzula informacyjna do zgody na przetwarzanie danych ZOBACZ TREŚĆ
**Zaznaczenie zgody jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wyślij SMS

Możesz też zgłosić chęć udziału w kursie poprzez wysłanie SMS o treści: „kurs” na numer: 600 020 314

Aktualności

Współpracując z MEDIPE możesz uczestniczyć w wielu ciekawych wydarzeniach. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestaw najświeższych informacji. Sprawdź, co nowego u nas słychać. Bądź z nami na bieżąco!

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Opieka nad osobą starszą, zwłaszcza za granicą, to wymagające, ale także bardzo rozwijające i dobrze płatne zajęcie. Z tego właśnie powodu coraz więcej kobiet decyduje się na wyjazd do pracy w charakterze Opiekunki. Zastanawiasz się, czy Opiekunka osób starszych to zajęcie dla Ciebie? Interesuje Cię praca, jaką jest opieka nad osobą starszą? Niemcy to miejsce, gdzie chciałabyś pracować? Sięgnij zatem po wyjątkową ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nasze doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku to gwarancja Twojej bezpiecznej pracykomfortu oraz satysfakcji z uzyskiwanego wynagrodzenia. Proponujemy szeroki wybór ofert pracy w Niemczech, spośród których z pewnością wybierzesz tę, która w pełni odpowiadać będzie Twoim oczekiwaniom.

Praca, jaką jest opieka nad osobami starszymi w Niemczech, to rozwiązanie, które może przynosić ogromną satysfakcję. Wystarczy, że podejmiesz współpracę z Medipe!

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH – NIEMCY

Korzystając z naszych usług, zyskujesz gwarancję bezpiecznej, legalnej pracy, jaką jest opieka nad osobami starszymi w Niemczech, oraz naprawdę atrakcyjnego wynagrodzenia. Jakie jeszcze korzyści przynosi współpraca z Medipe?

Jednym z naszych najważniejszych atutów jest doskonała znajomość atmosfery i specyfiki kraju, jakim są Niemcy oraz charakteru pracy Opiekunki osoby starszej. Większość naszego zespołu ma doświadczenie w tym zawodzie, dzięki czemu rozumiemy potrzeby Opiekunek oraz ewentualne problemy, z którymi mogą się spotkać podczas zagranicznego kontraktu. Opiekunka osób starszych, zwłaszcza w obcym kraju, to wymagające zajęcie, jednak zapewniamy Cię, że z naszym wsparciem okaże się ono zdecydowanie prostsze, a przy tym rozwijające i wzbogacające o ciekawe doświadczenia.

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć nie tylko na przejrzyste warunki zatrudnienia w Niemczech, ale także na dodatkowe szkolenia oraz związane z nimi awanse. Proponujemy:

  • kursy języka niemieckiego,
  • konwersacje językowe podnoszące kompetencje Opiekunek w tym zakresie,
  • szkolenia opiekuńcze,
  • wsparcie w przygotowaniach i organizacji wyjazdu.

W Medipe doceniamy Twoje doświadczenie. Jeśli posiadasz umiejętności niezbędne do pracy Opiekunki osób starszych, jednak nie znasz języka niemieckiego, możesz po prostu skorzystać z naszej szerokiej oferty kursów i szkoleń.

OPIEKA NAD OSOBĄ STARSZĄ W NIEMCZECH – STABILNA PRACA, UBEZPIECZENIE, WSPARCIE

Oczywiście stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego to niejedyne zalety, jakie posiada praca – Opiekunka dla Seniora w Medipe. Gwarantujemy ubezpieczenie zdrowotne, dbamy o transport dla Opiekunek, a także zapewniamy stały kontakt z koordynatorem – w Polsce lub w Niemczech. Dzięki takim rozwiązaniom zyskujesz, obok atrakcyjnego wynagrodzenia za pracę, także spokój, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dokładamy starań, aby opieka nad osobami starszymi w Niemczech była dla naszych Opiekunek satysfakcjonującym zajęciem.

OPIEKA NAD OSOBĄ STARSZĄ Z MEDIPE TO PRACA DOPASOWANA DO TWOICH WYMAGAŃ

Opiekunka osób starszych w kraju, jakim są Niemcy, to wymagające, a zarazem szlachetne i, trzeba to podkreślić, dobrze płatne zajęcie. Dodatkowo w Medipe zależy nam na zadowoleniu współpracujących z nami Opiekunek, dlatego zlecenia staramy się dopasowywać do ich potrzeb i oczekiwań. Można zatem wybrać nie tylko miasto, ale także płeć swojego przyszłego Podopiecznego, czas trwania zlecenia oraz oczekiwaną stawkę wynagrodzenia. Tego rodzaju kryteria staramy się uwzględniać już na etapie rekrutacji, która w Medipe przebiega w pełni profesjonalnie oraz z szacunkiem dla Twojego czasu.

Jeżeli interesuje Cię wyjazd oraz opieka nad osobą starszą w Niemczech, zapraszamy do kontaktu! Możesz zgłosić się poprzez stronę internetową lub w jednym z naszych biur, które znajdują się w niemal każdym większym mieście w kraju.

Praca Opiekunki osób starszych – praca dla Ciebie!

Opiekunka osób starszych to zawód, na który zapotrzebowanie rośnie z roku na rok. Powodem jest starzejące się społeczeństwo oraz chęć rodzin seniorów do zapewnienia im opieki na wysokim poziomie. Jeżeli interesuje Cię praca w charakterze Opiekunki osób starszych, zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami. Nasza propozycja to praca w Niemczech dla kobiet w charakterze Opiekunki osoby starszej.

Na naszej stronie internetowej regularnie zamieszczamy nowe oferty. Staramy się, aby każda oferta była jak najbardziej szczegółowa. Publikowane przez nas ogłoszenia o opiece nad osobami starszymi zawierają informacje o wysokości wynagrodzenia, miejscowości, okresie wyjazdu, płci i wieku Podopiecznego oraz zdiagnozowanych u niego schorzeniach. Jeżeli nie chcesz samodzielnie szukać ofert, możesz skontaktować się z nami telefonicznie – chętnie wesprzemy Cię w poszukiwaniach.

Praca w Niemczech dla kobiet przy opiece – czego wymagamy?

Trafiłaś na naszą stronę, wpisując w wyszukiwarkę „szukam pracy jako opiekunka w Niemczech”?  Na naszej stronie znajdziesz ogłoszenia o pracy w Niemczech w charakterze Opiekunki. Od potencjalnej Opiekunki wymagamy doświadczenia w sprawowaniu opieki nad osobami starszymi, znajomości języka niemieckiego i zaangażowania.

Jeżeli masz wykształcenie medyczne, ale nie znasz języka niemieckiego lub odwrotnie – płynnie komunikujesz się po niemiecku, ale opieka nad osobami starszymi to dla Ciebie nowość, także skontaktuj się z nami. Dzięki organizowanym przez Medipe szkoleniom i kursom możesz nadrobić braki i wyjechać do legalnej pracy na terenie Niemiec.

W zależności od oferty, którą jesteś zainteresowana, wymagamy dyspozycyjności od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Bezpieczna i legalna praca w Niemczech od zaraz!

Każda praca powinna być wykonywana w bezpiecznych warunkach. Dbamy o współpracujące z nami Opiekunki, proponując im wyłącznie legalną pracę w Niemczech. Wyjeżdżając z Medipe, możesz mieć pewność, że otrzymasz umowę, na podstawie której będziemy co miesiąc odprowadzać za Ciebie składki do ZUS. Przez cały okres pracy możesz też liczyć na wsparcie naszych ekspertów, w tym psychologa.

Legalna praca w Niemczech przy opiece nad osobami starszymi jest dostępna od zaraz. W naszej bazie mamy pilne ogłoszenia – Twój wyjazd możemy zorganizować w kilka dni.

Przekwalifikuj się – praca jako Opiekunka osób starszych czeka na Ciebie!

Masz problem ze znalezieniem pracy w Polsce lub chcesz się przekwalifikować? Praca jako Opiekunka osób starszych to zawód przyszłości. Opiekunki z Polski, które wyjeżdżają do pracy w Niemczech, są doceniane za swoje zaangażowanie i umiejętności. Jeżeli chcesz znaleźć zajęcie, które zapewni Ci atrakcyjne wynagrodzenie i satysfakcję, pomożemy Ci.

Na terenie całej Polski prowadzimy jednodniowe szkolenia, których celem jest podniesienie kwalifikacji Opiekunek. W ich trakcie poznasz podstawy pracy z Podopiecznym i przećwiczysz udzielanie pierwszej pomocy. Odpowiemy również na Twoje pytania dotyczące wyjazdu do pracy do Niemiec. Jeżeli słabo znasz niemiecki i obawiasz się, że nie poradzisz sobie z komunikacją z Podopiecznym, zapraszamy Cię na kursy języka niemieckiego! Są one organizowane na terenie całej Polski, podobnie jak szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Nasi specjaliści podpowiedzą Ci również, jakie jeszcze szkolenia i kursy warto ukończyć, aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zatrudnienia, kiedy powiedziałaś sobie  „szukam pracy jako Opiekunka osób starszych w Niemczech”.

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech – na co mogę liczyć?

Często spotykamy się z pytaniem: „Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech – na co mogę liczyć?”. Wyjeżdżając do pracy z Medipe, możesz być pewna, że otrzymasz wszystkie niezbędne informacje o Podopiecznym. Wesprzemy Cię w poszukiwaniach, zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec i zapewnimy wsparcie – w każdej chwili będziesz mogła skontaktować się z koordynatorem. Jeżeli legalna praca w Niemczech zainteresowała Cię po raz pierwszy, rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Wiemy, że opieka nad osobami starszymi nie jest zadaniem prostym. To ciężka i odpowiedzialna praca, za którą należy Ci się godziwe wynagrodzenie i bonusy. Twoja pensja będzie regularnie wpływać na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy. Możesz też skorzystać z organizowanych przez nasz szkoleń, kursów językowych i wsparcia psychologicznego.

Współpracując z nami zyskasz stabilną, dobrze płatną pracę, a przy tym poznasz wyjątkowy kraj, jakim są Niemcy!