Pomagamy biegając! Zespół Medipe na Business Run Wrocław 2016

W niedzielę, 4 września, reprezentanci Medipe Sp. z o. o. wzięli udział w charytatywnym biegu – Business Run Wrocław 2016. Takie eventy są organizowane już od 4 lat, w siedmiu większych miastach w Polsce.

Trasa sztafety we Wrocławiu przebiegała w okolicach Stadionu Olimpijskiego i wałów nadodrzańskich. Od rana towarzyszyły nam dobre nastroje i piękna, słoneczna pogoda!

Uczestnicząc w biegu sztafetowym (5 osób z każdej drużyny przebiegło dystans 3,8 km), wpiera się podopiecznych Fundacji Jaśka Meli – Poza Horyzonty. Fundacja ta pomaga osobom, które w wyniku ciężkich chorób lub wypadków zostały poddane amputacji kończyn.

W tym biegu nie liczą się wyniki! Najważniejsze jest to, że  biegnąc, a jednocześnie dobrze się bawiąc, można pomóc osobom potrzebującym. Im więcej uczestników, tym większa pomoc.

Była to też miła forma aktywnego spędzenia niedzielnego poranka i popołudnia. Dla biegaczy i ich kibiców były przygotowane różne atrakcje i konkursy. Odbył się również „Bieg Krasnali”, w którym uczestniczyły dzieci naszych pracowników.

Business Run to wyjątkowa, charytatywna impreza. Zwykle biegamy dla siebie, ale tym razem mogliśmy to zrobić dla innych. Za rok na pewno znów wystartujemy!