Wyjazd do pracy w okresie wakacji

Wiele osób ma do wykorzystania urlop w lecie, jednak nie ma jeszcze sprecyzowanych planów. Jest to dobry okres na pozyskanie dodatkowych przychodów oraz podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Wakacje są szansą na podreperowanie domowego budżetu w krótkim czasie. Mogą sobie na to pozwolić osoby pracujące w instytucjach lub firmach, gdzie planuje się w tym okresie przerwę w pracy. Są to na przykład pracownicy szkół, uczelni wyższych lub zakładów pracy, w których trwa przestój w produkcji. Niektórzy decydują się też na bezpłatny urlop u swojego pracodawcy i podejmują inną, dodatkową aktywność zarobkową – wyjechać do pracy za granicę i zyskać duży zastrzyk gotówki.

 

Wyjazd w okresie wakacyjnym to przede wszystkim możliwość otrzymania dodatkowych bonusów pieniężnych. Dzięki nim można pozwolić sobie na przyjemności, z których rezygnuje się w ciągu roku. Może nowe perfumy lub torebka? Wizyta u kosmetyczki?

 

Praca w Niemczech jest również doskonałą okazją na poprawienie swoich umiejętności językowych w krótkim czasie. Przebywanie w obcojęzycznym otoczeniu i codzienne kontakty z językiem niemieckim pomogą poczuć się swobodniej. Wyższy stopień znajomości języka jest też równoznaczny z wyższymi kwalifikacjami zawodowymi, a co za tym idzie – zwiększają się szanse na zdobycie lepiej płatnego zlecenia w przyszłości.

 

Medipe poszukuje Opiekunek, które będą opiekować się seniorami na terenie Niemiec w okresie wakacyjnym. Głównymi kryteriami podczas rekrutacji jest podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą (nawet opieka nad członkiem rodziny). Ważna jest również empatia, cierpliwość i chęć pomocy innym ludziom.

Opiekunka, która wyjeżdża na zlecenie z Medipe, ma zapewniony transport w obie strony, zakwaterowanie oraz wyżywienie. W ofercie są zarówno zlecenia krótsze – na 4-6 tygodni, jak i dłuższe – na 2-3 miesiące.

Specjalnie dla Opiekunek współpracujących z Medipe, przygotowaliśmy premie za pracę podczas wakacji. Można zarobić dodatkowe 200 € do pensji!

 

Jeśli jesteś zainteresowana wyjazdem w okresie wakacyjnym, skontaktuj się z nami. Przedstawimy warunki i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Czekamy na kontakt pod numerem 71 377 88 88.

Szczegóły oferty oraz regulamin dostępny jest na stronie www.medipe.com.